سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی و بررسی کامل اسلحه های رزیدنت اویل 2

#1
معرفی و بررسی کامل اسلحه ها

Combat Knife
کالیبر: ندارد
ظرفیت خشاب : ندارد
اطلاعات : چاقوی معمول سری بازیهای رزیدنت اویل و فقط به درد پشتیبانی شما در مواقعی که دجار کمبود مهمات می شوید می خورد پیشنهاد می کنم تا زمانی که چاره ای جز استفاده از آن ندارید مسلح به آن نشوید.

Heckler & Koch VP-70M
کالیبر : 9x19mm Parabellum/ Luger
ظرفیت خشاب : 18
اطلاعات : اسلحه دستی معمول سری بازیهای رزیدنت اویل که در ساختمان پلیس آمریکا مورد استفاده قرار می گرفته است و گزینه مناسبی برای دشمنانی از قبیل زامبیها و سوسکها و کلاغها و سگها و لیکرها می باشد همچنین قابلیت شلیک چند تیر پس از آپگرید را نیز داراست شما باید قطعه مربوط به آپگرید رو در بازی بدست بیاورید و با اسلحه خود ترکیب کنید تا اسلحه دستی جدیدی را بدست بیاورید شما با کاراکتر لیون در ابتدای بازی این اسلحه رو در اختیار دارید.


قطعه آپگرید


اسلحه پس از آپگرید


مهمات اسلحه دستی

Browning Hi-Power
کالیبر : 19×9 Parabellum
ظرفیت خشاب : 13
اطلاعات : اسلحه دستی که کلیر ردفیلد در ابتدای بازی در اختیار دارد و بسیار شبیه VP-70 است این اسلحه در برابر لیکرها بی فایده می باشد و مورد استفاده برای دشمنان کم خطر بازی است  تاریخچه این اسلحه بر می گردد به John Browning سازنده اصلی آن اما پس از مرگش امتیاز آن به FN Browning بلژیک رسید و محور اصلی قدرت آن در هنگام جنگ جهانی دوم استفاده میشد اماپس از جنگ  در ارتش امریکا و اروپا مورد استفاده قرار می گرفت .

Remington Model 1100P and Combat Model
کالیبر : Gauge Combat 12
ظرفیت خشاب : 1+7 Upgraded
اطلاعات : توصیه می شود از آن برای دسته های بزرگ زامبی ها و سگها و پس از آپگرید  می توانید از آن برای لیکرها و عنکبوت ها و پروانه ها گیاهان و ویروس تایپ جی استفاده شود همچنین پس از آپگرید اسلحه می توانید دارای قدرت زیادی شوید به طوری که اگر یک زامبی نزدیک شما شود و شما اسلحه را به بالا بگیرید و شلیک کنید بالا تنه ی زامبی متلاشی خواهد شد.


قطعه آپگرید


سلاح پس از آپگرید


مهمات شاتگان

Magnum Research. Desert Eagle .50 Action Express
کالیبر: (50 Magnum (a.k.a. Action Express
ظرفیت خشاب :  1+7 (1+8 Upgrade)
اطلاعات : مگنومی بسیار قوی که برای تمام دشمنان گزینه مناسبی است و هدشات کردن زامبیها با آن لذت خاصی دارد مهمات آن بسیار کمیاب است پس از آن به جا و عاقلانه استفاده کنید این اسلحه دستی در اواخر دهه 70.80 ساخته شده است و یکی از مگنوم های معروف در جهان شناخته می شود و به وسیله نیروی ویژه اسرائیل استفاده می شود و هم چنین دارای سیستم آتش منحصر به فردی است پس از آپگرید آن می توانید اسلحه مگنوم قوی را در اختیار داشته باشید.قطعه آپگریدسلاح پس از آپگریدمهمات مگنوم

Bow Gun
کالیبر:  Crossbow Bolts
ظرفیت خشاب : Bolt -s- 1
اطلاعات : کمان زنبورکی که اسلحه مورد استفاده کلیر می باشد و توانایی پرتاب سه تیر همزمان را داراست ولی بی دقت است برای دسته های کوچک زامبی ها گزینه مناسبی است و شکارچیان و تیر اندازان ماهر از آن استفاده می کردند.

شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید عضو شوید یا وارد شوید

تیر مخصوص تیر و کمان

M79 Grenade Launcher
کالیبر:  40mm HE Grenade, Acid, and Napalm
ظرفیت خشاب : 1
اطلاعات : اسلحه نارنجک انداز معروف و مورد استفاده برای دسته های بزرگ زامبی ها و سگها و همچنین از آن برای تایرنت 103 استفاده کنید. این اسلحه در جنگ ویتنام کاربرد داشته است و قابلیت پرتاب نارنجک معمولی اسیدی و آتش زا را داراست و از ته اسلحه بارگذاری می شود و ز اسلحه های نسبتا قوی و مرگ باری محسوب می شود.نارنجک معمولینارنجک اسیدینارنجک آتش زا
Umbrella Incorporated Spark Shot
کالیبر :  Electric Spark/Volt -s
ظرفیت خشاب : به وسیله قدرت باتری شارژ می شود.
اطلاعات :نوعی اسلحه الکتریکی است  مهمات اسلحه را نگه دارید و از آن برای نابود کردن زامبیها و سگها استفاده کنید.
Ingram / Military Armament Corp. MAC-10
کالیبر: 9×19 Parabellum
ظرفیت خشاب : 32 Round
اطلاعات : نوعی مسلسل که دارای شلیک خوبی می باشد میتوانید از آن برای دسته های بزرگ زامبی ها سگ ها و لیکر های تکی استفاده کنید توصیه می کنم از آن برای دشمنان قدرتمند از جمله رئیس ها استفاده نکنید زیرا در برابر آنها اسلحه بی فایده ای است این سلاح مورد استفاده نیروهای ویژه آمریکا و دیگر کشورها بوده است.

General Electric M-134 Vulcan Mini-Gun
کالیبر:  7.62mm NATO
ظرفیت خشاب : نامحدود
اطلاعات : نوعی مسلسل دارای مهمات بی نهایت که هیچ دشمنی توانایی مقاوت کردن در برابر قدرت آتش آن را ندارد و از آن می توانید برای همه ی دشمنان استفاده کنید این مسلسل در اصل برای هلیکوپترها کشتی های جنگی و هواپیماهای جت جنگنده بوده است و در هر دقیقه میتواند 2000 الی 3000 گلوله را شلیک کند.
Flamethrower
کالیبر : -
ظرفیت خشاب : پمپ آتش
اطلاعات : نوعی اسلحه آتشزا که دراواخر بازی به دست می آید و بهتیرین انتخاب برای سوزاندن گیاه ها است.


General Electric/ Hughes Missile System Company STINGER Missile Launcher
کالیبر: 2/1 5 INch Heet Seeking /Ir Missile
ظرفیت خشاب : 1 موشک
اطلاعات : نوعی موشک انداز استینگر این شبیه مسلسل بالاست و هیچ دشمنی نمی تواند در برابر آن مقاومت کند و در نیروی دریایی آمریکا مورد استفاده قرار می گرفته است.


Colt S.A.A
کالیبر: 9mm
ظرفیت خشاب : 15
اطلاعات : اسلحه دستی که دارای شلیک سریع می باشد نوعی اسلحه دستی وسترن که مورد استفاده کلیر می باشد .
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان