سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
دشمن و رئيس ها

#1
دشمنان:

T-103

[تصویر: 1655034045.jpg]

بعد از با شكست مواجه شدن پروژه T-002 كه Goddess of Vengeance يا Nemesis نام داشت، Umbrella سرباز جديدي از ويروس نوع NE-α با فيزيك NE-T تحت عنوان T-103 يا Mr.X ساخت. Mr.X رو مي تونيد تو سناريوي دوم Resident Evil 2 ببينيد.

Licker

[تصویر: 1655032450.jpg]

ليكر ها نسل جديد دشمنان در سري Resident Evil هستند، در Resident Evil 2 اولين ليكر بالاي سقف در ايستگاه پليس ديده ميشه. ليكر ها با زبان دراز و ماهيچه و مغز نمايان توصيف ميشن، ليكر هاي توانايي نيش زدن و پريدن و حتي راه رفتن روي سقف و ديوار رو دارن.

Cockroaches

[تصویر: 1655040166.jpg]

كاك-روچز يا سوسك ها؛ حشراتي كه تو سري Resident Evil به ندرت ديده ميشن. در Resident Evil 2 اين حشرات رو مي تونيد در كانال هواكش ببينيد.

Ivy/Poison Ivy

پويزن آيوي يا پيچك سمي؛ آيوي ها نتيجه آزمايشات آمبرلا روي گياهان هست، كه دقيقاً از روي Plant 42 ساخته شدن. اين گياهان سبز رنگ داراي شاخه هاي بسيار بلند كه توانايي ضربه زدن رو دارن و گل هاي نارنجي رنگ هستند. بعضي از آيوي ها سمي هستند.

Moths

[تصویر: 1654973289.jpg]

ماز ها يا پروانه هاي بزرگ؛ حشراتي شبيه به پروانه يا شاپرك كه بوسيله T-Virus بزرگ و عظيم جثه شدند. مازها با اينكه جثه بزرگي دارن اما به راحتي ميتونن پرواز كنن.

G-Larvae

[تصویر: 1654963453.jpg]

دكتر بركين بعد از تزريق ويروس جي تبديل به موجود عظيم جثه اي ميشه كه G-Larvae نام داره.


Giant Alligator                                                         

Giant Alligator تمساح بزرگی است که از لحاظ اندازه 5برابر یک تمساح عادی است.این تمساح بعد ازین که توسط ویروس T آلوده شد،در کانال های فاضلاب به حیات خود ادامه داد
و شروع به تولید مثل کرد.

قدرت این موجود به حدی است که میتواند با یک حرکت انسان را ببلعد.سرانجام توسط لیان با شلیک بر قوطی گاز موجود در کانال فاضلاب کشته میشود.

درضمن Giant Alligator تنها تمساحی بود که به ویروس T آلوده شده بود.

Wen spinner یا عنکبوت غول پیکر

اسپینرها عنکبوت های غول پیکری هستند که توسط عفونت به t-virus جهش یافته اند. این ویروس باعث شده که عنکبوت رشد سریع  داشته باشد و جسه بزرگی پیدا کند
این عنکبوت توانایی پرتاب  تف  سمی بطرف شکار خود  را دارد  ، اما بیشتر بصورت مستقیم حمله میکنه و ر بر روی دیوار و ها میمونند.
اولین اسپینر رو در فاضلاب زیر زندان ملاقات خواهید کرد.
"G"


“G”، محصول ویروس G است که اگر با DNA میزبان سازگاری داشته باشد، انسان ها را به عنوان حاملان زاده های خود استفاده میکند.
میزبانان ناسازگاربه جای آن، سلولی را که به شیوه ی خودش رشد میکند را رد میکند.

گونــه ها:


G-imago

G-imago، موجودی کوچک و لزج مانندی است که توسط “G” بالغ تولید می شود.  G-imago ها میتوانند از طریق یکی از دو شیوه ایجاد شوند. "G" نسل اول، مانند ویلیام بیرکین یا کورتیس میلر ، انسان هایی را که میداند پتانسیل حمل زاده های آن را به عنوان میزبان پارازیت ها دارد شکار می کند.

اگر حامل گروه خونی مشابه کاشت را داشته باشد، ادغام شدن با پارازیت را از پیش تعیین می کنند و به صورت "G" اصلی نمو می یابند.
در عوض G-imago هایی که با گروه خونی میزبان سازگاری نداشته باشند، درمدت کوتاهی از کاشت، پس زده می شودند و سینه ی میزبان را یرای فرار می شکافند.
سپس آن ها یه صورت مستقل از میزبان زندگی می کنند و به G بالغ تبدیل می شودند.

G-imago  همچنین میتوانند دوباره توسط همین " G" های ناموفق ایجاد شوند.اما قابلیت تبدیل به فراتر از حالت نابالغ خود را ندارند.


G  بالغ (  سازگار)

" G" هایی هستند که با هریک از پارازیت هایشان یا ویروس G که به خودشان تزریق کرده اند. این ها  دارای  پتانسیل تغییر به دفعات متعددی هستند تا از مزیت های شرایط استفاده کنند. هیچ G بالغی که بنابر سازگاری گروه خونی ایجاد شده باشد، مشاهده نشده است.

نسل اول "G" هم در ویلیام برکین و هم در کورتیس میلر، توانایی فوق العاده ای را در نمو به اشکالی دیگری که فرض می شود تا حدی مهم است نشان دادند. در سال 1998، به عنوان مثال بیرکین میخواست برای استفاده از محیط ، به منظور شکست دادن لیان اس کندی و کلر ردفیلد یا فرار از حالت های متحرک و ارتجاعی، به دفعات تغییر پیدا کند.

مشکل این موجودات، این است که تکامل آن ها کاملا هماهنگ نیست. برکین در تکامل مجدد صفات از دست رفته ناموفق شد و  بعد از تلاش پایدار برای اصلاح بدنش بعد از مجادله، به صورت یک حباب محض درآمد.


G  بالغ ( نا سازگار )

G های بالغی که از G-imago های ناسازگار با میزبان خود، به شکل ظاهر انسانی با پشتی پوشیده از زائده های تومور مانند هستند.( در برخی به منظور اهداف دفاعی، چشم هایی نمو می یابد). این G های بالغ ، گرچه توانایی تولید مجدد را دارند اما بیشتر ازبن تکامل پیدا نمی کنند.
این G-imago ها گرچه به هیچ وجه توانایی تغییر ندارند. نمونه ی بارز آن مونیکا در رزیدنت اویل شیوع است.

نکــته:

تکامل نطفه ی G شبیه تکامل xenomorphs  در سری های بیگانه (َAlien) است به طوری که موجود در بدن میزبان قرار میگیرد و لقاح پیدا میکند و موجود بدن میزبان را میشکافت و او را در این فرایند می کشد و سرانجام به شکل موجودی بزرگتر و قوی تر نمو می یابد.cerberus:

[تصویر: 1654980621.png]

سربروس ها سگ هايی هستند كه به ويروس تی آلوده شده اند.آنها معمولا به صورت گروه هايی به تعداد دو يا سه نفره حمله می كنند و در صورت محاصره بسيارخطرناك می شوند.
آنها برای ضربه زدن بر روی كاراكتر می پرند و حمله می كنند.اين موجودات برای اولين بار در زيرزمين و پاركينگ ساختمان R.P.D قابل مشاهده هستند.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان