سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
William Birkin

#1
[تصویر:  1654910513.jpg]

William Birkin: در سال 1998
سال تولد: 1962
سال وفات: 1998
سن: 36
قد: 178
وزن: 68
گروه خونی: O
شغل: محقق شرکت آمبرلا به مدت تقریبا 20 سال

در سال 1977بیرکین که 15سال داشت به استخدام آمبرلا درآمد. او در آموزشگاه زیر نظر جیمز مارکوس تعلیم دید و همانجا با آلبرت وسکر دوست شد. پس از بسته شدن سازمان آنها به آزمایشگاه آرکلی منتقل شدند و به تحقیق روی تی ویروس ادامه دادند. در این مدت بیکین با یکی دیگر از محققان ازدواج کرد و صاحب یک دختر شد و تحقیقات خود روی جی ویروس را شروع کرد.

وقتی وسکر و بیرکین فهمیدند مارکوس زنده است و پخش شدن بیماری در عمارت کار اوست به این نتیجه رسیدند که اگر کسی بفهمد آنها هم با او بودند کارشان را از دست می دهدند پس طبق پیشنهاد وسکر، بیرکین دستگاه خود نابودکن سازمان را فعال کرد تا تمام شواهد مبنی بر اینکه آنها در توطئه دست داشتند از بین برود.

بیرکین تحقیقاتش بر روی جی ویروس را تمام کرد ولی می خواست آن را برای خود نگه دارد و خودش آن را به دولت بفروشد ولی اسپنسر با نظر او مخالف بود و گروه امنیتی آمبرلا را فرستاد تا آن را از بیرکین بدزدند. آنها هم به آزمایشگاه وی رفتند، ویروس را دزدیدند و به بیرکین شلیک کردند تا بمیرد ولی بیرکین با نفس های آخرش جی را به خود تزریق کرد و به هیولایی به عنوان جی تبدیل شد سپس سراغ افرادی که آزمایشش را دزدیده بودند رفت تا آنها را بکشد. طی اقداماتش برای کشتن آنها چند سری تی ویروس را آزاد ساخت که همین باعث شیوع تی در راکون شد.

در روز 29سپتامبر، بیرکین به سازمان پلیس راکون رفت تا یک نفر را پیدا کند که بتواند ویروس را به او منتقل کند. به براین آیرونز منتقل کرد ولی او مرد. کمی بعد شری، دخترش را پیدا کرد و ویروس را به او منتقل ساخت که نمرد ولی به جی مبتلا شد. در حال جهش یافتن دنبال لیان،کلر،ایدا و شری می کرد که آخر سر توسط لیان و کلر کشته شد.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان