سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HUNK

#1
تقریبا چیزی درباره هانک معلوم نیست، حتی نام اصلی او. تنها چیزی که درباره ی گذشته او میدانیم این است که در سال 1996 در جزیره راکسفورد تعلیم دیده است. او در ماموریت های زیادی موفق شده و در اکثر آنها تنها بازمانده، به همین دلیل به او لقب آقای مرگ یا همان Mr.death را داده اند. وی در گروه نیروی ویژه آمبرلا، بخش سازمان امنیتی کار می کند و فردی بی رحم، سرد، ساکت و عاری از احساس است.

Raccoon city incident

در 22سپتامبر سال 1998، هانک به همراه چند تن دیگر از اعضای تیم USS برای دزدیدن جی ویروس از ویلیام بیرکین به آزمایشگاه زیرزمینی آمبرلا واقع در شهر راکون رفتند. پس از یافتن بیرکین، هانک سعی کرد با او مذاکره کند ولی ویلیام راضی نمی شد که دسترنج تمام عمرش را به آنها بدهد. بیرکین با وجود هندگانی که داشت نمی توانست با اعضای USS مقابله کند به همین دلیل سعی کرد به آرامی از آنجا فرار کند ولی به یک لیوان برخورد کرد و آن را شکست که صدای آن باعث شد یکی از اعضای USS خشابش را روی او خالی کند. هانک زیر دستش را سرزنش کرد زیرا ممکن بود با این کارش به ویروس صدمه وارد کند. او جی ویروس را برداشت و همراه بقیه گروهش به سوی راه خروج رفتند. در راه یکدفعه بیرکین که به هیولایی به نام جی تبدیل شده بود به آنها حمله کرد و پس از کشتن تمام اعضا گروه هانک، چند شیشه محتوی تی ویروس بود را شکست که این عمل باعث پخش شدن ویروس در شهر راکون شد. هانک پس از خارج شدن از آزمایشگاه به خلبانش زنگ زد و گفت که روی سقف سازمان پلیس منتظرش باشد و خودش با خونسردی تمام به آنجا رفت و با آن هلی کوپتر از شهر خارج شد. معلوم نیست که پس از سقوط آمبرلا چه بلایی سر او آمد.

لقب H&K vp70 هانک ماتیلدا است.

در" گزارش وسکر"، وسکر با تنفر گفته بود: "هانک به اندازه من سرد و بی رحم است." احتمالا دلیل تنفر او از هانک مردن رقیب و بهترین دوستش ویلیام بیرکین است.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان