سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی Annette Birkin

#1
آنت بیرکین

آنت همسر ویلیام بیرکین، محقق برجسته و کاشف ویروس G بود. آنت دراصل یک محقق در آزمایشگاه های آرکلی بود و با ویلیام درست زمانی که محقق ارشد شده بود، ملاقات کرد. بعد از ازدواجشان، دخترشان شری در سال 1986 متولد شد. اما حتی مادر شدن او نیز نتوانست جلوی ادامه تحقیقات او را بگیرد.
بعدها ویلیام از طرف شرکت آمبرلا مجاز شد تا پروژه جدید خودش را بر روی ویروس G شروع کند و همسرش آنت نیز شریکش باشد. وظیفه آنت برقراری ارتباط با احزاب و گروه های خارج از آزمایشگاه زیرزمینشان واقع در شهر راکون بود. بدین ترتیب او با برایان آیرونز، رئیس پلیس شهر راکون آشنا شد.

[تصویر:  1654897903.gif][تصویر:  1654930371.gif]

در پی حادثه عمارت در سال 1998، بازماندگان تیم استارز چیزهایی درباره ویروس G فهمیدند و ویلیام بیرکین از طریق دادن رشوه به برایان آیروز توانست استارز را در خلیج نگه داشته و اوضاع را مسکوت نگه دارد در این میان آنت نیز قادر به نظارت بر فعالیت های پلیس بود.
زمانی که کلر ردفیلد و لیون اسکات کندی مخفیانه وارد آزمایشگاه تحقیقاتی شدند آنت آنها را با جاسوسانی که برای ویروس G آمده بودند اشتباه گرفت و آشکارا با آنها ابراز دشمنی کرد. این، به این دلیل بود که شرکت آمبرلا هم چنان سعی داشت تا نتیجه تحقیقات بیرکین ها را بدزد و او مجبور بود که با چشمانی کاملا باز مراقب اوضاع باشد. از آنجایی که سرویس مخصوص شرکت آمبرلا به وسیله هانک که جدا از گروه بود رهبری میشد، ویلیام مجبور شد برای زنده ماندن ویروس G را به خود تزریق کند. اما با این کار او هویت واقعی خود را از دست داد.
زمانی که شوهر محبوب آنت، ویلیام ویروس G را به خود تزریق کرد به هیولایی عظیم مبدل شد. اکنون وظیفه آنت این بود که نمونه ویروس G را که در لاکت شری مخفی بود بازیابی کند و تحقیقات ناتمام شوهرش را ادامه دهد.

به محض اینکه آنت به وجود ویروس که به فاضلاب نشت کرده بود، پی برد، بلافاصله با شری تماس گرفت و به او گفت که به اداره پلیس برود و به او اطمینان داد که در آنجا با او ملاقات خواهد کرد. شری نیز مجبور شد که دوستان مدرسه را تنها بگذارد و به اداره پلیس برود. آنت احتمالا با برایان آیروز تماس گرفته و او در جریان مرگ ویلیام و نشت ویروس قرار داد.
با این حال به دلیل شرایط نامشخص آنت هرگز به ایستگاه نرفت.
چند روز بعد، درحالی که سرگردان و نیمه دیوانه بود، به دنبال لاکت میگشت که مورد حمله هیولای شوهرش واقع شد. در همین حین درحالی که بین مرگ و زندگی دست پا میزد یاد دخترش افتاد، قبل از اینکه بمیرد، او تمام سعی خود را کرد تا دستورالعمل های لازم در مورد واکسن ویروس G موسوم به شیطان (Devil) را به کلر ردفیلد بگوید. سپس از افسوس های خودش به عنوان یک مادر سخن گفت و از دخترش عذرخواهی کرد و چند لحظه بعد نیز درگذشت.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان