سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.

ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه ی فایل های Resident Evil : Uprising

[dir=rtl]یادداشت های پلیس
این نامه واسه آگاهی دادن به هر کس درمورد جای جدید تجهیزات است...گاوصندوق باچهار رمز الان دراتاق بایگانی است.
رمز اکنون میباشد: ۲۲۳۶

رابط سازمان پلیس راکون

[/dir]
[dir=rtl]

گزارش گشت
۲۸سپتامبر

گزارش بوسیله: ستوان نیل کارلسون

ماگزارشی دریافت کردیم ازیک شخص مشکوک که دزدکی درکنار مجرای فاضلاب شهر راکون حرکت میکرد.من منطقه رو جستجو کردم و سپس دنبال فرد مورد نظر رفتم،اما او قبل ازاینکه من ازش سؤالی بپرسم فرارکرد.من آیتم هایی که درحال دنبال کردن وی بودم  پیداکردم و برگردوندم.آیتم هایی که پیداکردم:
یک مقدار کم از ماده ی منفجره ی C4
یک چاشنی الکترونیکی
یک دستگاه انتشاردهنده موج فروسرخ!
همه ی فایلها در قفسه قفل دار مدارک هستند.

پایان گزارش

[/dir]
[dir=rtl]

گزارش مأموریت
۲۶ سپتامبر
به سازمان پلیس شهر راکون ناگهان توسط زامبی ها حمله شد.تعداد زیادی مجروح شدند و تعداد بیشتری کشته دادیم.ما داریم تلاش میکنیم هر بازمانده ای را نجات دهیم و ازشیوع بیماری جلوگیری کنیم.رئیس آیرون دستور داده برای تأمین امنیت،اسلحه و مهمات بیشتری جور کنیم.از بدبختی این تصمیم بخاطر تعیین کردن همه ی محلهای اسلحه سخت است.اولویت اول ما بازگرداندن مهمات است.
گزارش بوسیله‎:‎
دیوید فورد

[/dir]
[dir=rtl]

گزارش مأموریت ۲‏‎‎
‏۲۷ سپتامبر
ساعت ۱ نیمه شب

سنگرغربی شکسته شده و تغییر دیگری نیز روی داده است: ... ۱۲ نفر ازمردم در جنگ آسیب دیده اند.
گزارش بوسیله ی:
‎دیوید فورد ‏‎‎

[/dir]
[dir=rtl]

گزارش مأموریت ۳‏‎‎
‏۲۸ سپتامبر
ساعت ۲:۳۸ ظهر
زامبی ها در اتاق عملیات پخش شدند و جنگ دیگری نیز شکست خورد.ما درتأمین اسلحه ها شکست خوردیم.ما ناراحتیم وقراره با چهارنفر از مردم برویم..مااز راه فاضلاب فرار میکنیم..اینجا نمیتونیم صبرکنیم تامرگ سراغمون بیاد..به مادستور داده شده مقداری اقلام بخریم..ماتنها درب ورود به زیر زمین را قفل کردیم و کلیدش را در دفتر شرقی گذاشتیم،چون بعیده که آن موجودات برای پیدا کردن کلید و بازکردن درب هوش لازم را داشته باشن..من دعامیکنم که این گزارش برای هرکسی که پیدایش کند مفیدباشد.
ضبط کننده:
‎الیوت ادوارد‎‎

[/dir]
[dir=rtl]

خاطرات روزانه کریس ۱‏‎‎
هشت آگوست

من یکبار دیگربا رئیس صحبت کردم.اما او صحبتهای من را نشنیده گرفت.من میدونم که قطعا آمبرلا پژوهش تی-ویروس درآن عمارت را هدایت کرده است.هرکسی که آلوده بشه به زامبی تبدیل میشود.اما بی اینکه مدرکی مربوط به مقصرپیدا شود آن عمارت بزرگ منفجرشد.وقتی آمبرلا تعداد زیادی از مردم شهر را استخدام کرد هیچکس مایل نبود راجع به آن اتفاق حرف بزند.این مثله اینه که من آزادی ندارم.

[/dir]
[dir=rtl]

خاطرات روزانه کریس ۲‏‎‎
‏۱۷ آگوست

ماتعدادی گزارش درباره ی ظاهرشدن موجوداتی ناشناس و عجیب در سرتاسر شهر،دریافت کرده ایم.این باید کار آمبرلا باشد.

خاطرات روزانه کریس ۳
۲۴ آگوست

به کمک جیل و بری من بلأخره اطلاعات حیاتی این مورد راپیداکردم،آمبرلا اخیرا شروع کرده بود به تحقیق روی جی-ویروس،یک گونه ای تغییریافته از تی-ویروس.آیا آنهابه خسارات وارد شده پیش ازاین توجه نکرده اند؟ما در مورد آن صحبت کردیم و تصمیم گرفتیم به ستاد فرماندهی اصلی آمبرلا در اروپا پرواز کنیم.من نمیخواهم خواهرم راجع به این سفر اطلاعی داشته باشد،چون هم برای او عذاب آور است و هم خطرناک.لطفا منو ببخش کلر.

[/dir]
[dir=rtl]

چگونه درست کردن ککتل مولوتف:
ترکیب:بطری،پارچه کهنه،بنزین،فندک

[/dir]
[dir=rtl]

ثبت نام کاربری‎‎

استفاده کننده موقت برای اتاق آزمایش ثبت نام کرده است.

نام کاربری:‏‎'Guest'‎
کد:هیچ
معتبر برای ۲۴ ساعت

[/dir]
[dir=rtl]

ناشناس
جهت استفاده از اتاق حاوی دستگاه های برقی پله ها را پایین بیاورید،برای این کار از اهرم استفاده کنید.

[/dir]
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان