سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.

ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه فایل های بازی Resident Evil : Dead Aim (فارسی)

به نام خدا
ترجمه فایل اول : Intelligence Operations Manual

اطلاعات راهنمایی عملیات :
این بار ماموریت شما اجرای ماموریت سابق آمبرلا یافتن مردی به اسم الهه خواب است. این مرد ویروس t  و یک کشتی از آمبرلا دزده است. ماموریت شما این است که به این کشتی نفوذ کنید و گزارش وضعیت رو بلافاصله به پایگاه نیروهای استراتژیک ما بدید. ما بعضی از تجهیزات را برای شما که نیاز بود در این فایل توضیح میدیم.موفق باشید.
تجهیزات :
تجهیزات استاندارد شامل تفنگ و برخی از اقلام ها برای بازیابی کمک های اولیه است. با این حال شما موارد مفید دیگر را در طول این ماموریت باید پیدا کنید.
برخی از آنها عبارتند از اقلام ضرورری مانند : کلید درب های قفل شده ، ابزار های خاص.
انرژی و زنده ماندن :
هر بار به شما صدمه وارد شود ، وضعیت شما می تواند به شرح زیر باشد :
خوب ، احتیاط ، خطر
برای مشاهده صفحه وضعیت دکمه START  رو بزند ، و سعی کنید جایگاه سلامتی خودتون رو در مرحله خوب نگهداری کنید.
موقعیت :
اگر شما بین 2 یا چند دشمن محاصره شدید درگیر نشدید ، چون صدمه دیدن شما قطعی خواهد شد. بنابرین اگر بین دشمن ها محاصره شدید به سرعت از آنها فاصله بگیرید و سپس روی آنها هدف بگیرید.
در صورتی که در جایی گیر افتادید با فشار دادن دکمه فرار ، فرار کنید.
تیراندازی :
مقدار مهمات شما محدود است ، بنابرین بی جهت شلیک نکنید ، سعی کنید همش به دشمن شلیک کنید.
اگر چه تعداد گلوله محدود است ، اما شما می توانید دوباره گلوله دریافت کنید.

ترجمه فایل دوم : Emergency FAX from Paris Branch (فکس اضطراری از شعبه پاریس)

تاریخ : سپتامبر 18 ، 2002
به : بخش فروش بین المللی

امروز 3 نمونه از ویروس تی از ازمایشگاه پاریس به سرقت رفته است.
متهم درجه d  ما الهه خواب است. که متعلق به بخش R & D HQ  می باشد.
انگیزه او به نظر میرسد بر اساس اقدامات تلافی جویانه در برابر شرکت ما است.
بنابرین ما در حال ارسال این هشدار به تمام مرکز هستیم.
هرکس که اطلاعاتی در مورد HQ به دست آورد ، باید سریعا با ما تماس بگیرد.

با احترام :
شرکت آمبرلا ، پاریس

Admin Report 9/16/2002
( گزارش مدیر )

از تاریخ 16 سپتامبر 2002 تعمیر تجهیزات کشتی اغاز شذه است ، برنامه هفتگی تعمیرات به شرح زیر است :
تعمیر کردن و تمیز کردن بخش مخصوص ابکشی استخر و سکوی استخر در طبقه ی 1F .
دستگیره ی باز و بسته کردن در اتاق مخصوص بازرسی دیگ بخار به شدت زنگ زده است و باید عوض شود تا بتوانیم استخر را در طبقه ی همکف تعمیر کنیم ، ما یکی از ان ها را در انبار واقع در طبقه ی 1F داریم که میتوان از ان استفاده کرد .

Architect's Memo (یادداشت معمار)

در حالی که از مدتی است سقف اندوخته های آزمایشگاه زیر آب کاملا توسط مرکز فرماندهی ساخته شده بود . بچه های اجرایی نمی دانستن که این محل هنوز تحت کنترل Morpheus است.

ساخت و ساز پایگاه موشکی جدید کامل شده است . من به عنوان کسی که در طراحی آن شرکت کرده , علاقمندم که بدانم چگونه این پایگاه می خواهد درمان کننده باشد چیزی که به اصطلاح به آن Biohazard می گویند .

ترجمه فایل : Regular Report No. 1162 (گزارش شماره 1162)

به : گروه تحقیق بین المللی
قابل توجه : اونیل

این گزارش نهایی من از الهه خواب است ، درحالی که به نظر میرسد او دست بکار مشکوکی زده است.
تا اطلاع ثانوی از تماس گرفتن با من خودداری کنید ، من خودم به تنهایی می توانم کارهای عادی را انجام دهم.
بعد از سرقت از آزمایشگاه پاریس ، به نظر میرسد الهه خواب برای حراج اقلام سوار رزمناو شده است.
او وسواس زیادی بر زیبایی دارد ، و به تازگی تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است ، تا جوان به نظر بیاید.
او اغلب عبارات مشکوکی مثل : من با زیبایی خودم پادشاهی زشتی های جهان رو ازبین میبرم. را بکار میبرد.
ما باید علیه او اقدام کنیم ، قبل از اینکه دیر شود ، چرا که او در حال حاضر در حال مذاکره با چند کشور ، از جمله ایالات متحده آمریکا است.

ترجمه فایل : Waiter’s Letter (نامه خدمتکار)

سپتامبر : 14 . 2002
برادر ،
همه چیز خوبه ؟
زندگی من اینجا به خوبی گرفته ، چون من در رزمناو لوکسی هستم...
خوب در واقع ، من اینجا به عنوان یک خدمتکار در رزمناو کار میکنم
اکثر مسافران شناخته شده هستن ، من اونا رو قبلا تو تلوزیون دیدم.
همکارم به من گفت که اونا از کشورهای مختلف برای بحث در مورد کار و شرکت دارویی معروف جهان پیش صاحب این رزمناو اومدند.
به هر حال ، کارم اینجا خوبه
مراقب مادرم باش
عاشق همتونم
جوزف کارتر

ترجمه فایل Dismissal Notice  (مقررات اخراج)

به : بخش R & D
قابل توجه : آقای الهه خواب . دووال

پس از بررسی ، ما به این نتیجه رسیدیم که شما مسئول این حادثه در شهر راکن در تاریخ 11 می سال 1998 بودید.
بدینوسیله حساب خود را با این شرکت خاتمه بدید.
در نهایت چک های شما را مطابق با این عمل بر آوورد خواهیم کرد.

با احترام :
شرکت آمبرلا
پرسنل بخش

ترجمه فایل Research Report #220120  (گزارش تحقیقات #220120)

گزارش تحقیقات #220120
یک موجود که دارای اسکلت خارجی  از خرچنگ و سوسک است . گروه محیط زیست ما این موجودات را شبیه به مورچه ها و زنبورها هم دانسته است.

Orders From Morpheus
( سفارشی از Morpheus )

من رسیدم و شروع به اغاز این طرح کردم . من باید شما را از اینکه پانل های دستگاه به درستی کار کنند مطمئن کنم .
این تاسیسات دارای موارد امنیتی سخت گیرانه میباشد که شما برای این که در حین ورود با مشکل مواجه نشوید باید صدای من را داشته باشید تا پانل های تشخصی ان را شناسایی و تطبیق دهند و بتوانید وارد اتاق مطالعه و تحقیق که به اتاق پاک معروف است وارد شوید .
من یک ایمیل را که حاوی صدای من است را برای شما فرستاده ام ، شما میتوانید ان را در ترمینالی که در ان اقامت دارید دریافت کنید ، بعد از دریافت مطمئن شوید که ایمیل را حذف کنید چون بسیار محرمانه است .
Morpheus
( Morpheus به معنای الهه خواب است )

Thoughts On My Kingdom

نمادی از قدرت در افریقا ...
نمادی از دانش در اینجاست ، در این زیست کره ...
نمادی از زیبایی هایی که مال من هستند ...
نمادی از زیبایی های کنترل و تسلط من بر همه چیز ...

ایجاد  پادشاهی سراسر زیبایی ، چیزی که در قدرت خواب ها میگنجد اما من باید آن را به واقعیت تبدیل کنم .
خیانتی که Umbrella به من کرد باع شد مقداری نا امید شوم اما من فقط از بودجه های مالی ان ها استفاده میکردم.
من به ساخت و ساز پادشاهی خود در افریقا جامه عمل میپوشانم .
Morpheus D. Duvall

Freight Crewman's Diary

1 اوت 2002

بله ، امروز صدمین روز از ورودم به عرشه کشتی میگذره .
اما نوشتن در مورد این محل مقداری کسل کننده است .
من انتظار زیادی از این کشتی داشتم چون فکر میکردم یک کشتی لوکسه ، اما بعد از مدتی فهمیدم تفاوتی با کشتی های باری نداره .

4 سپتامبر 2002

بالاخره چیزی پیدا کردم که درموردش بنویسم .
محموله بزرگ امروز رسید و در اتاق ارائه است کهاین اتاق خیلی بزرگ تر از اتاق بخار است .
به تازگی افراد زیادی در انجا رفت و امد دارند .
اینکه چه چیزی در حال رخ دادن است تعجب منو برانگیخته ، من کنجکاوم ، خدمه به ان اتاق دسترسی ندارند .

6 سپتامبر 2002

من امروز در حین استراحت یک علامت قرمز روی جعبه ها دیدم ، به نظرم سلاح بیولوژیکی میاد .
سرنشینان خیلی وقته که به اون اتاق رفتن و بیرون نیومدن ، مطمئنم که یه دره دیگه وجود داره که بتونن ازش خارج شن ، اما من نمیدونم اون در کجاست ...

7 سپتامبر 2002

رئیس من امروز سر من فریاد کشید که کارامو درست انجام نمیدم و نمیتونم حقوقمو به طور کامل دریافت کنم .
ادم نادان !
ولی من روی کارم بهترین دقت رو داشتم .
واقعا به این کار نیازمندم ...

Research Report 220329

این نسخه ی Elit ویژه است که برای تغییر و ارائه برنامه ریزی شده است . این نسخه سریعتر و قدرتمند تر از Hunter های استاندارد است .
این نمونه با یک ویروس جدید توسعه یافته است .
وسیله ی حمله ی او بازو ها ی بزرگ اوست که به عنوان اسلحه از ان استفاده میکند .
در حالی که قدرت و سرعت برجسته ی ان قابل توجه است اما نقصی کشنده در اندام ها و ارگان های او وجود دارد که در مدل های بعدی درست میشود .
[ هشدار ]
هشدار شدید امنیتی :
دسترسی به ان را محدود کنید .
در حال حاظر توانسته ایم ویروس T و G را با هم درامیزیم ، با این کار خواص الکتریکی در ان به وجود امده است .
به هر حال ، بعد از مشاهده نمونه T-091 باید بپذیریم که برای بهبود به مکان بزرگی نیاز داریم .
در جدیدترین نسخه ان (Ver.0.9.2) به یک جریان الکتریکی با ولتاژ بالا دست یافتیم که از اول هم هدفمان این بود ، باید با استفاده از الکتریسیته بتوانیم موجود را رویین تن کنیم .
در حال حاظر نیاز ما به سوژه های ازمایشی انسان است تا شرایط را مشاهده کنیم .

Biological Report 1
گزارش بیولوژیکی 1

این گزارش بررسی ای از تغییرات B.O.W ها است که تصور میشد ناموفق بودند اما هنوز در این تاسیست قرار دارند.

7 آپریل

موجودات ناشناخته ی درون آب دائما مخصوصا درون حفره های زیر آبی در حال تکثیر و افزایش اند.از زمانی که مایعات بدن آنها حاوی اسیدهای بسیار قوی میباشد تماس مستقیم با آنها بسیار خطرناک است.من اسم اونا رو "بچه ماهی های برقی" نامیده ام چون اونا مثل ماهی های برقی شنا میکنند.

9 آپریل

من فهمیدم که این بچه ماهی های برقی یک ملکه دارند که همه ی این بچه ماهی های برقی حاصل تخم ریزی اوست و باز هم ادامه دارد.اگر من بتونم این ملکشونو پیدا کنم و بکشم میتونم از شر همه ی این موجودات در این منطقه خلاص بشم.

16 آپریل

من تصمیم گرفتم که همه ی این "بچه ماهی های برقی" رو نابود کنم و دنبال اون حفره ی زیر آبی گشتم تا ملکه شون رو پیدا کنم.اما این "بچه ماهی های برقی" به نظر میرسه که از ملکه شون دفاع میکنند و به شدت به من آسیب زدند.حالا اونا منطقه ی بیشتری رو در منطقه ی من در اختیار گرفتن و من باید راهی برای از بین بردنشون پیدا کنم...

Biological Report 2
گزارش بیولوژیکی 2
این گزارش بررسی ای از تغییرات B.O.W ها است که تصور میشد ناموفق بودند اما هنوز در این تاسیست قرار دارند.

18 می

امروز من محلی رو در زیر زمین پیدا کردم.برق این منطقه کمه و بسیاری از مناطق اینجا بسیار تاریکه.احتمال میدم که موجوداتی که به تاریکی علاقه مند هستند در این منطقه باشند.

19 می

ما اشیای درخشان قرمزی رو دیدیم.اونا به نظر چشمان موجوداتی بودند که ما هنوز اونا رو به طور کامل تایید نکردیم.این نور ها بسیار سریع حرکت میکنند و وقتی ما نزدیکشان میشویم فرار میکنند.من اسم این موجوداتو "کم نور" گزاشتم چون چشمان کم نوری دارند.

20 می

برای جمع آوری نمونه من چند نفرو برای گرفتن اونا فرستادم.اما نقشمون نگرفت و به جاش اونا به کارگرا حمله کردن و تا کنون ما دو نفرو از دست دادیم.

22 می

من تعداد کارگرایی رو که برای گرفتن یکی از "کم نور" ها فرستادم رو زیاد کردم.این بار اونا موفق شدند یکیشونو از پا دربیارن.کارگرا میگفتن که وقتی یک "کم نور" میخواد حمله کنه قسمتی از بدنش باز میشه و بعد حمله میکنه.با وجود اینکه این یکی مرده ولی من تونستم نمونه های با ارزشی رو ازش بدست بیارم.

1 ژوئن

من نمونه های جمع کرده رو بررسی کردم اما هر چقدر فکر کردم نتونستم بفهمم چطور و چرا یک "کم نور" تغییر شکل داده و به این شکل در اومده.به نظر میرسه که این موجود یک نوع هانتر تغییر شکل یافتس.اما من باید بیشتر تحقیق کنم....

Ship's Log
گزارش کشتی
20 سپتامبر 2002(جمعه)

فردا میشه چهار ماه ار روزی که "Spencer Rain"(اسم کشتی) بندرو ترک کرده.من از اینکه تا کنون سفر امنی داشتیم خرسندم.یکی از نمایندگان آمبرلا که صاحب این ناو هم هست با کلماتش از من قدر دانی کرد.

21 سپتامبر 2002(شنبه)

یه چیزی عجیب به نظر میرسه.اگر چه خدمه و کارکنان "چیز خاصی" گزارش ندادند ولی من از "چیزهایی" نگرانم که ممکنه خودشونو آزاد کنند.من مطمئنان از این به بعد همیشه تفنگ مگنوم خود را همراه خود خواهم داشت.

22 سپتامبر 2002(یکشنبه)

من هیچ پیامی برای کمک نمیتونم ارسال کنم.چیکار کنم؟همه ی خدمه و مسافران کشتی مرده اند....
تنها کاری که میتونم بکنم اینه که قبول کنم هر چیزی که تو کشتی اتفاق می افته سرنوشت منه.

Operator's Notebook
دفتر اپراتور
16 ژوئن 1997

یک ماه از روزی که من به اینجا اعزام شدم میگزره.من از این بی نظمی در دقع زباله های تاسیسات توسط آمبرلا متعجب شدم.و هیچ جای تعجبی نیست که یه همچین حادثه ای رخ بده.من اگه بمیرم میخوام به عنوان یک انسان بمیرم....

24 ژوئن 1997

ناظر اینجا که اسمش Morpheus هست اینجا خیلی اذیت میکنه.اون منو دیوونه میکنه!
اون باید توجه بیشتری به سلامت کارگران و زیست سلاح هایی که تنها من دیدمشون کنه.این تاسیسات متعلق به آمبرلاست اما بدیهی است که او به این مسئله توجهی نداره...
من نمیدونم که چقدر اینجا باید بمونم اما من نمیخوام اینجا بمونم....
ولی من نمیتونم برم,جسمم نمیتونه بره...

Charged Particle Rifle User's Manual
راهنمای استفاده از سلاح شارژی
یک سلاح شارژی برای مقابله با تمامی موجوداتی که با ویروس T به وجود آمده اند مقابله کرده و اونا رو نابود کنه ساخته شده است.این اسلحه بر اساس یک دستگاه دارای ذرات شتاب دار و قدرتمند ساخته شده است که محققان برای دستکاری ژن ها و تجزیه ی مولکول ها از آن استفاده میکردند.اصابت این ذرات شتاب دار و قدرتمند موجب تخریب فیزیکی مولکول ها میشود.
این سلاح میتواند با نفوذ در حفره های بین ذرات موجب تخلیه ی الکتریکی شده و آسیب بسیار زیادی به هدف بزند.تاکنون ما این اطلاعات را از روی تجربه بر روی نمونه های جانوری به دست آورده ایم.اما ما مطمئن هستیم که این سلاح به موجوداتی که از "G" یا "T" بوجود آمده اند نیز اثر میگزارد.به یاد داشته باشید که این سلاح استفاده ی محدودی دارد زیرا به انرژی بسیاری نیازمند است.حتما قبل از اینکه بخواهید از آن استفاده کنید مطمئن شوید که آن را شارژ کرده اید.

Experiment α Log
گزارش آزمایش
26 سپتامبر 1996

ما امروز آزمایش را آغاز میکنیم.مورد آزمایش ما یک جنایتکار محکوم است که ما اسمشو "a" گزاشتیم.حدود یک ماه است که او به اینجا منتقل شده.او دقیقا نمیدونه که چه بلایی میخواد سرش بیاد.اما به نظر میرسه که او بسیار ترسیده.....

روز اول:
آغاز آزمایش

ما یک مفتول فلزی در قسمتی از پیشانی نمونه برای کاهش مقداری از دردش قرار دادیم.ما این کار را تنها برای دلایل بشر دوستانه انجام دادیم.

روز چهارم:
درآوردن چشم ها

ما چشم های نمونه را برای مشاهده ی عکس العمل او در برابر عوامل تحریک کننده ی خارجی در آوردیم.

روز چهاردهم:
تزریق تقویت کننده های ماهیچه

بعد از تزریق تقویت کننده های ماهیچه ما رشد غیر عادی ماهیچه ها را مشاهده کردیم.او بعد از این عملیات مقدار قابل توجهی سنگین تر شد.به زودی ما باید از وسایل کاهش دهنده اسفاده کنیم.....

روز سی و ششم:
شنوایی قوی

یکی از تاثیرات برداشتن چشم ها افزایش بسیار زیاد قدرت شنوایی است.او تمامی صداها و محل صداها را به دقت تشخیص میدهد.

روز چهل و یکم:
تعلیق  آزمایش

ما آزمایش را بعد از فرار کردن نمونه متوقف کردیم.حتی با اینکه او بینایی خود را از دست داده است اما باز هم بسیار خطرناک میباشد.
ما باید هنگام گرفتن او بسیار احتیاط کرده و مواظب باشیم تا هیچ صدایی تولید نکنیم.

Transport Orders
سفارشات رفت و آمد
ما آزمایشات خود را در بیوسفر آغاز خواهیم کرد.بنابراین هرچه زودتر نمونه ها را برای ما بفرستید.این کار باید خیلی زود انجام شود پس از ورودی های فرعی وارد نشوید.ما پیشنهاد میکنیم که از آسانسور وسایل آزمایشگاه که واقع در طبقه ی 6 زیر زمین میباشد استفاده کنید.همچنین این محل در 300 متری زیر سطح دریا قرار دارد.بنابراین نمونه ها رو محکم ببندید و پوشش بدین چون اگه تحریک بشن بسیار خطرناک میشن.همچنین همیشه به یاد داشته باشید که ماهیچه های نمونه ها بسیار قوی است و نباید این موضوع را فراموش کنید.
سرپرست اینجا کلید روشن کننده ی آسانسور را دارد.یک کپی از این نامه را برای او نشان دهید تا او کلید را به شما بدهد.لطفا به یاد داشته باشید که شما باید عملیات ASAP را آغاز کنید.

Reconstructuring Notes
تاریخ:۲۰ آگوست ۱۹۹۸
طبقه بندی:دستهR‏ و ‏D
حکم:مورفیوس دی. داول

بعد از تحقیق،ما نتیجه گرفتیم که شما مسئول حادثه راکون سیتی در ۱۱ می ۱۹۹۸ هستید.بموجب  این حکم، قرارداد شما با این کمپانی پایان یافته،اگرچه، در نتیجه با افشانکردن این مورد موافقت شد.در صورت استعفای توافقی،صورت حساب شما پرداخت میشه.

باتشکر
شرکت آمبرلا
بخش کارمندان

[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان