سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
چه میشد اگر آمبرلا همه چیز را خراب نمی کرد؟

#1
سلام مجدد خدمت دوستان !

توی این مقاله می پردازیم به اینکه اگر آمبرلا همه چیز را خراب نمی کرد چه میشد ؟

خب اگر آمبرلا همه چیز را خراب نمی کرد تمامی موارد زیر به وجود هم نمی آمدند:

 1. دوقلو های ورونیکا
 2. ویروس تی 
 3. ویروس جی
 4. حادثه عمارت 
 5. نابودی راکون 
 6. جاودانگی و احتمالا خود آلبرت وسکر
 7. وجود نداشتن تایرنت و تمامی B.O.W ها 
در این صورت تیم استارز باقی می موند و لیان روز اول کارش را خیلی معمولی شروع می کرد و احتمالا بعد ها به تیم استارز می پیوست و برای خودش تبدیل به نیرو و ماموری حرفه ای می شد!
کریس و جیل احتمالا ازدواج می کردند و آلبرت وسکر نیز با کمک هوش خودش خواهرش یعنی الکس را درمان می کرد. آلبرت احتمالا به عنوان پدرخوانده شری برکین انتخاب می شد. لیان در طی یک ماموریت با ایدا وانگ اشنا می شد و احتمالا ایدا خود نیز تبدیل به یه مامور مخصوص در یک کشور خارج از آمریکا می شد. بیلی کوئین احتمالا به زندان می افتاد و بعد اعدام میشد و یا به خدمت سربازی بر می گشت و از صفر شروع می کرد. ربکا بعد ها ترفیع درجه می گرفت و به عنوان یه پزشک و پرستار ارشد در یه بیمارستان ارتشی کار می کرد. کلر پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه احتمالا به ارتش همانند کریس می پیوست و یا تبدیل به یک مهندس موتور می شد و یا تبدیل به یک خبرنگار و یا یه مامور از طرف تراسیو. کارلا رادامز به وجود نمی آمد و درک سیمنز هم دست به جنایات نمیزد. جیک پس از دستگیری به پیش پدرش یعنی البرت فرستاده می شد و هلنا هارپر هم به محافظ رئیس جمهور بودن هم ادامه می داد. اسپنسر پس از مرگ شرکت را به آلبرت واگذار می کرد و البرت و الکس با هم کل دنیا را با کمک دارو و امکانات تامین می کردند، از طرفی شرکت کانکشنز نابود و اولین هم به وجود نمی آمد در نتیجه ایتن و میا سالها با هم زندگی می کردند و صاحب رز می شدند و خانواده بیکر هم سالم می موند.
سدلر بدون کمک کراوزر نمی توانست اشلی را بدزدد و اگر هم می توانست تیم استارز او را نجات می دادند و احتمالا البرت رهبر تیم می بود. میراندا دیگر نمی توانست ایوا را زنده کند و دست اخر می باخت و یا توسط استارز آن هم با تلفات زیاد نابود می شد. احتمال داشت کریس و یا جیل بمیرند که وسکر و کلر را از درون نابود می کرد. لیان سفر خود را برای پیدا کردن ایدا اغاز می کرد و ایدا به سبب عشقش به لیان خود را بازنشسته می کرد. بری برتون همراه خانواده اش به زندگی خود ادامه می دادند. هانک به عنوان یه نیروی خاص از ارتش در نظر گرفته می شد و لقب یه مزدور نمی شد. تیم استارز پس از نجات اشلی تبدیل به یه تیم بین المللی می شد.

نظر شما چیست؟ آیا چنین چیزی را قبول می کردید ؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Umbrellaپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان