سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییرات اشلی در Resident Evil 4 Remake

#1
Information 
[تصویر:  1675715235.jpg]

کارگردان‌های بازی Resident Evil 4 Remake در گفتگو‌ی نو‌ای به تغییرات فردی اساسی و همینطور مکانیک‌های کوآپ اشاره کرده‌اند. یاسیهیرو آمپو و کازونوری کادوی در مذاکره با گیم اینفورمر از دلایل تغییرات تازه رونمایی کرده‌اند و می گویند که شخصیت اشلی دقیقاً امکان‌هایی شبیه لئون خواهد داشت، البته به به عبارتی اندازه هم کاراکتری غیر وابسته خواهد بود.بازی رزیدنت اویل 4 مارا در نقش لئون کندی، مأمور ویژه دولت ایالات متحده قرار میدهد. مأموریت وی نجات اشلی گراهام، دختر مدیریت‌جمهور ایالات متحده میباشد که گروگان گرفته گردیده است. نجات اشلی در نصیب اولیه روایت پیگیری می‌گردد و سایر‌ی ماجرا درباره‌ی طرز‌ی گریزو فرار این دو از حیطه‌ی روستایی میباشد که اشلی در آن به دام افتاده میباشد. تغییرات تازه سبب گردیده تا روند فراروگریز و ارتباط‌ی در میان اشلی و لئون حقیقی‌خیس و انسانی‌خیس باشد و بازی‌کنان میتوانند عالی محترم‌ها رابطه برقرار نمایند.رابط در میان دو شخصیت در بازی اساسی این‌طور بود که لئون به اشلی فرمان می‌اعطا کرد تا در نقطه‌ای بنشیند و وی آن گاه معاندان را قتل‌عام می کرد. این قابلیت و امکان دیگر فعال وجود ندارد و بلکه اشلی به‌طور مداوم به‌دنبال لئون میفتد و اینکه تعامل با فضا وحشتناک بازی تماماً طبیعی خواهد بود. کارگردان درباره ی این اظهار کرد:‌ «اینکه اورا جایی مخفی نمائید و بعد از آن به نزاع معاندان بروید تا حدودی مشغول‌کننده بود. البته اینکه شخصیتی مثل اشلی را داشته باشیم و وی مدتی غیبش بزند، اتلافی گران قدر میباشد. می‌خواستیم که در ریمیک از اینگونه چیزی بپرهیزیم.»

[تصویر:  1675765429.jpg]


تغییرات اشلی در Resident Evil 4 Remake

غرض مهم سازندگان آن بوده که شم حفظ از شخص دیگری ساخت و ساز گردد و اشلی در بازی اساسی، اینگونه حسی را منتقل نمی‌نماید. کارگردان در‌پی خاطر نشان کرد: «می‌خواستیم پروسه بازی وقتی‌که یار و همدم اشلی میباشید، تغییر و تحول پیدا نماید.» او میگوید که همین ایده در غایت روی ذهن بازی‌کنان تأثیر می گذارد. طراح‌های بازی به‌خواسته آنکه نگهداری از اشلی معمولی‌خیس خواهد شد و همینطور بتوان روی وی تمرکز کرد، خط خون یا این که سالم اشلی را حذف کرده‌اند، ولی وی بعداز اخذ یک سری ضربه به زمین میفتد و می بایست اورا نجات بخشید.
اشلی نیز تصمیم‌های بهتری در بازی خواهد گرفت و میتواند از نردبان بالا رود یااینکه از فی مابین فضاهای تنگ عبور نماید. در عین درحال حاضر بحران‌های بازی مشقت بار‌خیس گردیده‌اند و صرفا رویکرد گذر از سختی ها، همیاری فی مابین لئون و اشلی میباشد. این منجر میشود تا بازی‌کنان حواسشان عالی به اشلی گردآوری باشند و به طور کاملً احساس یک محافظ را اخذ نمایند. تغییر‌و تحول تازه سبب میگردد تا مراحل جنگیدن با معاندان هم اندکی مشقت بار‌خیس گردد. هنرپیشه تازه شخصیت اشلی نیز سبب ساز گردیده تا رفتاری حقیقی و واقعی‌خیس آرم داده خواهد شد و تعامل وی با لئون، به طور کاملً انسانی خواهد بود.گیم اینفورمر به‌تازگی جزئیات جامعی از بازی Resident Evil 4 Remake به اشتراک گذارده میباشد. اضافه کردن مأموریت فرعی بخشی از تغییرات نو میباشد و میتوانید روز 24 مارس، قابلیت و امکان‌های جدید را ببینید.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان