سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.

ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل های ResidentEvil:Revelations

(به نظر میاد قسمتی از یک اعلامیه باشه)
نمیخوام به نظر پرحرف بیام ولی سرنوشت چیزی است که حتی قبل از اینکه فرصتی برای اظهار نظر داشته باشیم به وجود آمده که خواست قدرتی والاتر از ماست.
افراد ناپاک نفرین نشده اند؛ بلکه این سرنوشتشان است که به وسیله دندانهای سگان قطعه قطعه شوند.
من نمیتونم برای قربانیان این جهان حس دلسوزی داشته باشم؛ آنها خودشان این را به وجود آورده اند. این همان دنیایی است که سگ را از گزندگی اش محروم میکند.
من دیگر عزاداری نمیکنم؛ دندان هایم را تیز میکنم. من دیگر فریاد نمیزنم؛ چنگال هایم را تیز میکنم. تمام یاران ما منتظر زمانی هستند که باید خودشان را قربانی این هدف کنند. فقط سگان هدفشان خالصانه است و فقط آنها میتوانند این دنیا را پالایش کنند.
ما تنهایی شکار نمیکنیم، ما گروهی به شکار میپردازیم، ما ولترو هستیم.
Earl Brinvico

(معلوم نیست نویسنده این متن کیست)
(نوشته خونی است)
من رو مجبور کردن که به این ماموریت بیام وگرنه خودم هیچ علاقه نداشتم برای کاری که ممکنه به کشته شدنم ختم بشه بیام اینجا. به هر حال مرحله اول تموم شده.
من کلید بالابر حمل بار رو پیدا کردم.
حالا به ته کشتی دست رسی دارم.
پارسال این کشتی به عنوان مقر عملیات حمله تروریستی به Terragrigia استفاده میشده. من وسیله ای بدون سرنشین رو روی عرشه جلویی کشتی پیدا کردم که ازش برای پخش ویروس استفاده میشده.
پیدا کردن اون وسیله خوب بود، ولی مورد حمله قرار گرفتن توسط اون هیولای زشت نه. از لحظه که این ماموریت رو برداشتم میدونستم خیلی گنده.
حس میکنم سرم میخواد دو تیکه بشه. تا اینجا یه چشمم رو از دست دادم. دیدن خیلی سخت شده. حس میکنم یه تیکه آشغالم.
تو بازوهام حس غریبی دارم.
دست راستم از وسط باز شده.
همه جام خونی شده، میتونم استخونام رو ببینم.
بدجوری به یه دکتر نیاز دارم.

درباره کامل شدن ویروس جدید

t-Abyss، که ما آن را ساختيم.
ما Abyss و ژن ويروس تي را در هم آميختيم.
با اینکه به دلیل خطرش من نميتوانم به خودم افتخار کنم همچنين اين واقعيت است که ما پیشگامان رشته جديدي به عنوان سلاح هاي ويروسي دريا هستیم. هر چند براي من اهميت ندارد که درحال مشهور کردن خودم با بهترين سلاح ها در نسل هاي آينده هستم.  احساس بغرنجی دارم..
نتايج پژوهش پيش بيني کرد که اگر مقدار مشخصی از محلول ويروسي غليظ شده در دريا رها شود تمام حيات دريا  شامل باکتري هايي که در محيط هاي خارجي زندگي مي کنند چرخه عفونت را تکرار کرده و تمام اقيانوس در مدت کوتاهي آلوده مي شود.
درياي آلوده به t-Abyss اکو سيستم را به طور کامل تغيير مي دهد.
حتي نميتوان ميزان تخريبي که به نسل بشر و محیط زیست جهانی از آن عذاب خواهند کشید را تصور کرد.
آيا واقعا ميتوان گفت بخشي از تحقيق و پژوهش براي اين بود که از بيوتروريسم جلوگيري شود؟

گیاه شناسی (ویرایش سوم)

خواص دارویی گیاهان-چاپ سوم
انسان ها از زمان های قدیم برای درمان زخم ها و بیماری ها از گیاهان استفاده می کردند.
ما می خواهیم از گیاهان وحشی که در سراسر منطقه کوهستانی آرکلی رشد میکند به عنوان نمونه ایی از این گیاهان در این کتاب استفاده کنیم
شاخه و  برگ  این گیاه سبز روشن نه تنها خستگی را از بین می برد بلکه فرآیند درمان طبیعی زخم را تقویت می بخشد به طوری که زخم سریع تر بهبود می یابد
بعلاوه عملکرد فعالیت ایمنی که برای جلوگیری ار عفونت ویروسی بسیار مفید است را فراهم می کند.
درمان پزشکی کاربرد های زیادی دارد و به تازگی دارد در مکان های مراقبت های اورژانسی استفاده می شود.
لطفا مقداری از این گیاهان دارویی را به منظور حفاظت از خود وخانواده تان و خطر بیوتروریسم که غالبا در سال های اخیر رخ داده است نگه دارید.

گزارش کارمند کازینو

بالاخره فهمیدم چه جوری باید سیستم امنیتی اتاق VIP رو دور بزنم.
اون اتاق همیشه برای اشخاص والامقام رزو شده برای همین خیلی کنجکاو بودم که بدونم توش چیه
خیلی راحته. تنها کاری باید بکنی اینه که داخل دهان مجسمه زن کنار درش سکه بندازی.
حتما باید وزنش دقیقا 107 گرم باشه. مبلغی اندک برای وارد شدن به اتاق VIP.

خاطرات افسر مخابرات

روز اول
تصمیم درستی گرفتم که به تفریحگاه بیام. به اندازه مدتی طولانیم غذا و نوشیدنی دارم. هنوز صدای اون چیزهارو میشنوم که به درم چنگ میزنن یا دنبال شکار میگردن. خیلی بده که نمیتونن وارد اینجا بشن!
نمیدونم کس دیگه هم زنده هست یا نه ولی من این ماجرا رو به خوبی به پشت سر خواهم گذاشت.

روز دوم
لعنتی! اون موجودات ملعون از کانالهای هوایی وارد اینجا شدن! ولی قبل از اینکه بتونن آسیب جدیی برسونن کارشون رو تموم کردم.
من برای اینکار تعلیم دیدم، سخت هم تعلیم دیدم، تشویقم کنید.
خوب شد وقتی این اتفاق اتفاد بیدار بودم، دیگه به خواب عمیقی فرو نخواهم رفت.

روز سوم
بعد از مهمونی غیرقابل پیشبینی دیروز پلکام روی هم نرفتن. اعصابم داغون شده. کاش اینجا تنها نبودم.
امروز خیلی خستم. حالم خوب نیست. بهتره مریض نشم. نباید حرکت کنم.
باید انرژی زخیره کنم. فقط دووم بیار

فکر کنم روز چهارم
تب دارم.
امیدوارم وقتی تو این وعضم سروکله اون هیولاها پیدا نشه. اصلا حوصلش رو ندارم. یعنی منم مبتلا شدم؟ فقط یه سرماخوردگیه؟
یه توده روی سرمه. خیلی درد. کاش یکی رو داشتم که باهاش حرف بزنم. خیلی تنها.

چند روز شده؟
یکی رو پیدا کردم که باهاش صحبت کنم. خیلی خوشحال. اون خیلی خنده داره. یه عالمه جک میگه. یه عالمه. اونا خنده دارن. من خندیدم... خنده. صورتش خیلی نزدیکه... به صورت من...
اونم فکر میکنه
جایی برای تکون خوردن نیست
دعوایی داشتیم
اون همه غذا رو میخواست
داشت گوشت میخورد... خوب، گوشت خوش مزه
صورتش رو دیدم... گاز میزنه... میخوره..
گوشتی برای من نیست... به نظر خوش مزه میومد...
سرش به نظر خوشمزه میاد..

کمک
نمیتونم حرکت کنم
تو تله افتادم
من خودم نیست
من کیم؟
کمک لطفا کمک
کمک کمـــــــــــــــــــــک

کــــــــــــــــــــــــ
مــــــــــــــــــــــــــــک
گوشت گوشت
خوردن خوردن خوردنی
گوشت

پیک روزانه، مقاله 1
پيک روزانه لندن
توسط Donatello Luzzaschi
هیولایی به اروپا حمله کرده.
نام آن FBC است.
کميسيون بيوتروريسم فدرال هم به عنوان FBC  شناخته مي شود که ايالات متحده آن را براي مقابله با بيوتروريسم تاسيس کرده است.
اين سازمان از اول به عنوان يک هيولا شناخته نميشد.
اما در حال حاضر در اروپا مورد انتقاد است.
زيرا  FBC درمورد بیوتروریسمی که در Terragrigia رخ داد دستور داده بود که عملیات به صورت انحصاری و اقدام متقابل باشد و از دخالت دادن کشورهای دیگر امتناع کرده بود.
Terragrigia طرحي از شهردريايي آینده وار بود که به طور مشترک بين ايالات متحده آمريکا و کشورهاي اروپايي براي تحقيقات و انرژي هاي جايگزين بود.
اروپا هدفش از ساخت اين ساختمان مقابله با تغييرات آب وهوايي و ايالات متحده استراتژي تامين قدرت در قاره آفريقا بود و در درياي مديترانه واقع شده بود.
ممکن است گفته شده باشد Terragrigia  تا به حال بدون خطایی جدي توسط کميته تشکیل شده از هر دو طرف مدیریت شده.
با اين حال اوضاع به طور کامل در اين بيوترروريسم تغيير کرده است.
هر چند که اعلام شد پيمان آمريکا و اروپا دارای اختیارات قانونی مساوي براي مبارزه با بيوتروريسم است ولی "رهبری رسیدگی به اوضاع FBC"  تنها يک موقعيت ويژه نسبت به بيوترروريسم است.
FBC به منظور رسیدگی به موضوعات مربوط به بيوتروريسم تاسيس شد و هميشه نيروهاي اورژانسی تحت کنترل مستقيم است و در مقایسه با بخش اروپا داراي يک مقياس بی نظیر سازماني است.
نتيجه برنامه ريزي ايالات متحده تبدیل شدن به نیروی اصلی برای کنترل اوضاع در زمان رخ دادن شرايط اضطراري بود.
کميسر FBC، Morgan Lansdale اعلام کردFBC  اقدامات مقابله را انجام داده و فرماندهی ستاد اقدامات متقابل Terragrigia را دارد و همچنين مداخله اردوگاه اروپا را رد کرد.
در مقابل اردوگاه اروپا اصرار مي ورزد که دارای قدرت است و این مخالف آقاي لنسدل است.
همچنين اطلاعات تایید نشده ای وجود دارد که میگوید FBC از درد و رنج انسان رنج ميبرد.
آقاي Lansdale بیوتروریسم را با استفاده از مهارت زیاد و تصمیم گیری های هوشمندانه از میان میبرد و من نمیدانم آیا او میتواند تصور عموم از خود به عنوان یک هیولا را از میان ببرد یا خیر...

پیک روزانه، مقاله 2

پيک روزانه لندن
توسط Donatello Luzzaschi
آيا او هیولایی رنگ یافته توسط بیناییست؟
يا او يک قهرمان مدرن است که بيوتروريسم را سرکوب ميکند؟
کساني که اعلاميه بزرگ کميسر FBC ، Morgan Lansdale را شنيده بودند در سخنرانی هوشمندانه و نگاه خیره اش غرق شده بوند.
آقاي Landale کسي است که بيش از چندين سال درگير جاسوسي خارجي بوده، با گیرایی اش همانند وجود هیولایی در جامعه سخنرانی کرد.
در کنگره، او براي خطر بيوتروريسم و توسعه حوزه قضایی آژانس هاي تخصصي مقابله با آن تقاضاي تجديد نظر کرد.
تا به امروز او قاطعانه و به طور مستحکم کميسر کميسيون فدرال بيتوروريسم که به عنوان FBC  نيز شناخته مي شود بوده است و دلاورانه بر روی صحنه قدرت ظاهر شده است.
او FBC را به صورت سازمانی ايجاد کرده است که صلاحيت بزرگي براي تحت کنترل گرفتن بيوتروريسم دارد و ميتوان گفت او نقش مهمی در بهداشت عمومي بین المللی و دفاع بيولوژيکي بازی کرده است.
البته، اين ميتواند به توانايي هاي آقاي Lansdale بستگي داشته باشد.
آيا او يک هيولا است؟آيا او يک قهرمان است؟ این امر در بعدا معلوم خواهد شد.

کمدی الهی دانته
پیشنهادی به مردگان
ارواح بی ایمان، چون سگانی در باران شدید،
زوزه کشان یک نیمه از بدن خود را سپر نیمه دیگر ساخته بودند.
گروه بدفرجام، اغلب پیچ و تاب خوران، میچرخیدند و میجنبیدند.

کمدی الهی دانته
برزخ بند ششم

(چیزی به صورت درهم برهم در کنار برگه نوشته شده)
کسانی که زندگیشان را به حکمت پیشکش میکنند، تا ابد مسیر را با جک نورمن بزرگ طی میکنند

پیام حذف شده

آه، خدای من، لطفا کمکم کن.
باورم نمیشه که این اتفاقات دارن میفتن. نزار توی این جهنم بمیرم. اینجا گیر افتادم!
یکسری هیولا اینجان! و واقعی هستن!
همه مردن یا درحال مرگن...
هیچ بازمانده ای نیست..
لعنتی، هممون قراره بمیریم!

قوانين و مقررات FBC-مقدمه

FBC در سال 2001 به عنوان آژانس دفاع بيولوژيکي مشروط بر قوانين ملي دفاع بيولوژيک تاسيس شد.
اين نامه سياست ها و قوانین FBC و پرسنل هاي آن را مقرر ميکند.
FBC در کشور يا مناطق مربوط به منافع ايالات متحده برای دفاع بیولوژیکی دارای حوزه قانونی گسترده تری است و در کشور های دیگر از مقررات سلامت عمومي و سازمان هاي دفاع بيولوژيکي آن کشور پیروی میکند.
ما بايد براي تضمين امنيت ملي بيولوژيکي تلاش کنيم.
سیستم هایFBC  به روش مورد نیاز براي تحقيق و توسعه در رابطه با حمايت و آموزش و دفاع بيولوژيکي تنظیم شده، همراه با اداره پرسنل FBC و دارای قدرت تهيه پيش نويس برای برنامه بودجه و عملیات تحت تصويب شوراي امنيت ملي می باشد.
رئيس FBC توسط شوراي ملي امنيت انتخاب شده است و نه تنها دستورات پرسنل FBC و شانه وحدت مقررات و تصميم گيري هاي استراتژيکي بر عهده اوست بلکه داراي پست مديریت انجمن بيولوژيکي دفاع ملی نيز هست.
با توجه به اجراي فعاليت، آن ها از اين حق برخوردارند که از وزير امور خارجه، وزیر دفاع، مدیر اطلاعات ملی و رئيس ستاد مشترک ارتش که در اجتماع ملي دفاع بيولوژيکي شرکت دارند، درخواست حمايت کنند.
حمايت از همکاري هاي ترجيحي به ويژه هنگامي صورت ميگيرد که با دفاع ملي بيولوژيکي مرتبط باشد.

برنامه پرواز

مدل پرواز: IFR
شناسه هواپیما: EC6177
مدل هواپیما: C-1306
مبدا: پایگاه هوایی Redecilla del Monte
مقصد: فرودگاه Valkoinen Mokki

راهنمای جنسیس
ورژن 1.0.9
"جنسیس"
نام مستعار یک سیستم فوق پیشرفته بیواسکن  است که در حال حاضر دارد توسط کنسرسیوم دارویی جهانی امتحان و ساخته میشود.
این دستگاه برای تجزیه تحلیل کردن هر هدفی به آن اشعه سنکتروتن ویژه ای میتاباند.

"تجزیه ویروسی"
حتی کوچکترین ذره ویروس قابل تشخیص و تجزیه است.

"ساخت واکسن"
از ورژن 1.0.4 به بعد این دستگاه دارای قابلیت ساخت واکسن ساده ای از تجزیه ویروس شده است.

"اکتشاف"
با استفاده از اشعه سنکتروتن میتوان هر هدف مشخص شده ای را یافت. اطلاعات گلوله ها، گیاهان دارویی و غیره روی حافظه داخلی آن برای آزمایش ثبت میشوند.
اگر وسیله قابل اکتشافی در نزدیکی باشد شاخص واقع روی قسمت راست و پایین مونیتور نور میدهد

تاريخچه QUEEN ZENOBIA
ظرفيت:148,000 تن
جابجايي: 90,000 تن
طول: 335.8 متر
طول پرتو:52.3 متر
ارتفاع: 93.97 متر
نيروي محرکه:نيروي ديزل محرکه الکتريکي
خدمه: 1094 افسر و خدمه
مسافران: 2200
خط پرچم دار کشتي Paraguas در سال 1987 ساخته شد.داخل کشتی به گونه ای طراحی شده که بازتاب دهنده کشتي هاي دهه سال 1930؛ "عصر طلايي کشتي هاي کروز" باشد.
طراحی آن برمبنای طرحهایی است که جرج ترور قبل از ناپدید شدنش بر جا گذاشته بود. روزنامه هاي زمان ساخت آن کشتي، طرح هاي آن را تمجید ميکردند.
این کشتی نامش را از زنوبیا، ملکه امپراطوری Palmyrene که توسط رمی ها ساخته شده بود گرفته است.
این کشتی کسی که نامش را از وی گرفته زیبا بود و به عنوان "زيباي آتلانتيک" نيز شناخته مي شد و نامش به عنوان يکي از محبوب ترين کشتي هاي قرن 20 باقي ماند.
پس از مدتی مسافرت های هوایی جایگزین مسافرت های طولانی دریایی شدند و کشتی هایی مانند Queen Zenobia کشتی خواهرش، در اواخر دهه 80 اوراق شدند.
خوشبختانه او توسط لاین Paraguas خریداری شد و توربین های بخارش با یک سیستم نیروی محرکه دیزل الکتریکی جایگزین شدند و تعداد کابین هایش گسترش یافتند و با اخرین تکنولوژی به روز رسانی شد. Queen Zenobia  به عنوان کشتی مسافرتی لوکس کاملا کاربردی دوباره متولد شد.
پس از تعمیر شدن، Queen Zenobia شروع به انجام مسافرت های دریایی به دور دنیا، از جمله آفریقای جنوبی و کشور های خیلی زیاد دیگری کرد. در آینده او بندر اصلی خود را در دریای مدیترانه برای سفر دریایی اش در سرتاسر آفریقا پیدا کند خواهد کرد.  Queen Zenobiaلذتی خوش را در سال هال آینده برای مسافران خواهد آورد.

تاریخچه Queen Zenobia
چاپ 1995

تاریخچه Queen Zenobia
چاپ 1995
ورود عفونت به QUEEN ZENOBIA
پژوهشگر: Ryan(رايان)
شناسه:503321
سال 2004
بعد از به اتمام رسیدن تراژدی ای که به عنوان وحشت Terragrigia معروف شد. ما کشتی رو به دست گرفتیم و شروع به پیش بردن سریع و مخفیانه ی ماموریت کردیم..
Regia Solis شهر رو تخریب کرد. الان این کشتی تنها جایی است که می توانیم با تحقیق کمکی شیوع و جهش ویروس T-Abyss رو ببینیم..
اين محيط براي انجام تحقيقات مناسب است و ما باید بیشترین استفاده رو ازش کنیم.
تنها مانع,ميزبان های آلوده شده به ويروس T-Abyss هستند. این تحقیقات رو برای ما خیلی سخت خواهد کرد و طولی نخواهد کشید.علم و تحقيقات,تمام اين مکان همراه با موجودات را تحت شعاع قرار داده است. ما باید سریع عمل کنیم.
سال 2005
تحقيقات ما بر روي ويروس نسبتا به آرامی پیش رفته و ما تونستیم یه ویروس مناسب درست کنیم . با انجام شدن همه ی هدف های مان ديگر هيچ نيازي به اين کشتي نيست ما تصميم گرفته ايم آن را رها کنيم.
چند نفر از افراد تيم ما به اندازه کافي زنده نموندن تا این لحظه رو ببینن. اما اين تاواني براي انجام اين تحقيقات است.
هنگامي که ما در مورد دستيابي موفقيت آميزمان در ساخت واکسن به لنسدل گفتیم، او رفتار غیرمتشخصانه ای از خود نشان داد.
(چیزی به صورت ناخوانا پشت جایی که صفحات پاره شدند نوشته شده.)
به محض اينکه داده هاي تحقيقات فرستاده شد درهای تاسیسات بسته شدند و B.O.W ها از خواب زمستاني خود بيدار شدند.
نمیدانم چگونه متوجه نشده بودم تنها ولترا نیست که یک پیاده شطرنج به درد نخور است... تقريبا خنده دار است.
الان می فهمم که او کسي بود که برنامه ریزی همه این اتفاقات را کرده بود. او ویروس T-Abyss را به تروریست ها داد که منجر به وحشت Terragrigia شد.به ما اطلاعاتي بسيار ارزشمند راجع به عفونت داد که منجر به ساخت واکسن شد.
او به لطف موقعیت تصمیم گیری که داشت، از Regia Solis برای از بین بردن ویروس، تروریست ها و همه احمق ها در آن شهر استفاده کرد و هرگونه ارتباط و ردپایی از ما با اون از بین رفت. نتیجه نهایی این بود که جهان از ویروس هراسان است و اساسنامه FBC تقویت شده و گسترش یافته است.
من از درجه بی نقص بودن اتفاقات به رهبری لنسدل وحشت کردم. مطمئنا این اتفاقی تاریخی است.
خوشبختانه نیاز به  این واکسن برای باقیمانده های ما تمجید و ثروتی رو که لایقش هستیم به همراه می آورد.
(از این خط به بعد خط ها ناخواناست)

مصالح ساخت Malacoda

ساخت اسم رمز: Malacoda  بر حسب شانس رخ داده است.
به عنوان بخشي از تحقيقات بر روی B.O.Wهای دریایی، گونه هاي مختلف از ماهي ها را به ويروس T-Abyss مبتلا میکردیم که بر حسب تصادف يکي از نمونه های آزمایش به انگل آلوده بود را يافتيم.
انگل Gyrodactylus salaries یک تک سلولی انگلی است. هنگامي که ويروس T-Abyss براي آلوده کردن ميزبان استفاده مي شود نه تنها به ميزبان بلکه به انگل نيز تاثیر میگذارد. جهش هاي منحصر به فرد عفونت هاي دوگانه باعث بهبود توسعه B.O.W شده.
طول يک لارو Malacoda تنها در حدود 1 سانتي متر است. به دلیل کوچک بودنش مي تواند به عنوان انگل استفاده شود که به وسيله ترشح مايعی که حاوي ويروس است میزبان را آلوده کند. انگل در داخل بدن ميزبان بی وقفه جهش میکند. شايد تاثير هم افزايي T-Abyss  و اختفا باعث افزايش سوخت و ساز بدن میزبان مي شود.
میزان رشد Malacoda بسته به سایز ميزبان است. با اینکه هنوز باید آزمايشات بالينيی اجرا شوند، اگر ميزبان يک وال باشد هيچ محدوديتي براي اندازه Malacoda نیست.

یادداشت یافت شده در موتورخانه
نیرو برای بازیابی شدن به تنظیم زمان نیاز دارد. هر دو کلید باید به صورت همزمان فشرده شوند.
محض احتیاط، کلید راه اندازی مجدد را در "جایی که خودت میدونی" گذاشتم...
میدونی کجا رو میگم؟ نمیدونی؟ خدای من، تو واقعا باید "با انرژی انجامش بدی"

دستورعمل مرموز
(به نظر میاد یک پیام باشه)
ما باید پس از سوار شدن بر کشتی Queen Zenobia ماموریتمان را به سرعت پیش ببریم
دو هدف به زودی میرسن ولی نباید بزاریم به ماموریت خللی وارد کنن
اقدامات مناسبی انجام دهید و کار اضافه ای انجام ندید
1.پاکسازی اتاق
قابل دسترسی ترین اتاق در محوطه کارکنان را پیدا کرده و پاکسازیش کنین.
طبق گفته اینتل ممکنه روی کشتی فعالیت B.O.W. باشه. تمام مدت با احتیاط کامل رفتار کنید
2.وسایل
تجحیزات جاسوسی که به شما داده شده به منظور سردرگم کردن هدف ها است. برای این که بفهمید کجا باید آنها را کار بگذارید از دستورالعملش استفاده کنید. پس از آن فورا اتاق را ترک کنید ( ردی از حضورتان به جا نگذارید!)
منظور اصلی از انجام این عملیات گمراه کردن هدف ها است پس باید به طور مخفیانه و سریع انجام شود.
نگذارید هدف ها شما را ببینند. به آنها تیراندازی نکنید. فقط باید به مخفی ماندن اهمیت دهید. بقیه کار بسپارید به من

دفترخاطرات مرموز

اون بالاخره حرکتش رو انجام داد. حتی نمیدونم چند وقته منتظر این اتفاقم.
مامورت من کلید موفقیت هستش. به همین دلیل تا الان از اینهمه چیز گذشتم
برای به دست آوردن مدارکی مسلم برای استفاده بر علیه مرگان باید ولترا رو دوباره زنده میکردم.
وقتی که O'Brian برای اولین بار این نقشه رو بهم گفت من فکر میکردم ضعیفه –یا حتی خطرناک- ولی چاره به درد بخور دیگه ای به ذهنمون نرسید.
ما یه مرکز عملیات جعلی برای ولترا در کوهستان های اروپای شمالی درست کردیم و شایعه اینکه ولترا برای BSAA نقشه داره رو پخش کردیم.
وقتی BSAA شروع به تحقیق کرد مرگان ترسید. جاسوسانش باید اطلاعات رو بهش داده باشن.
مرگان فرد محتاطی هستش و حتی به طبیعت اطرافش هم مشکوکه. شک دارم که همه چیز به این دلیل درست پیش رفت که خبرات مربوط به ولترا رو مستقیما به FBC انتقال ندادیم.
دقیقا مثل این مثل میمونه که میگه: مراقب چاله ای که میکنی باش. من تونستم قبل از اینکه ولترا کاری بکنه ملکه زنوبیا رو بدزدم. ولی هنوز نتونستم چیزی پیدا کنم که مرگان رو مستقیما به کارای غیرقانونی که انجام داده ربط بدم. دیگه وقتش رسیده که در این ماموریت فعال تر عمل کنم.
من باید مامورین BSAA رو به اینجا بکشونم و طوری تغییر قیافه بدم که فکر کنن ولترا نجات یافته.
هرکدوم از جاسوسان مرگان بین مامورین BSAA  سعی میکنن باهاش تماس بگیرن و این شانس من برای پیدا کردن مدرکه.
طبق گزارش O'Brian سگهای مرگان به مرکز جعلیی که درست کردیم حمله کردن.
پارامتر های این ماموریت خیلی روانند و به همین باعث میشه گزینه های کشنده رو کنار بگذاریم.
من هرکاری میکنم این ماموریت به موفقیت تموم شه، حتی از جونم هم براش میگزرم.

یادداشت پیدا شده در اتاق 303

چه اتفاقی داره میوفته؟!
همه جای کشتی پر از هیولا شده!
اونا دارن کشتی رو تیکه تیکش میکنن.

هیچ وقت هیولاهایی مثل اینا ندیده بودم.
اونا به سختی و با پیچ و تاب حرکت میکنن ولی اگه دستشون بهت برسه کارت تمومه.

اون هیولاهای لعنتی دوستم حسن رو خوردند، حروم زاده ها.
من از تفنگم برای فراری دادنشون استفاده کردم و این کار وقت کافی فرار کردن رو برام خرید. گلوله صاف از وسط دستش رد شد. خدا رو شکر استخونای این هیولاها مثل استخونای پیرزنا میمونه.

دیگه جایی برای فرار نمونده.
هیولای لعنتی پام رو پیچوند.

لعنت... گلوله هامم تموم شدن.
فقط خدا میدونه چه جوری قراره نجات پیدا کنم.

یادداشت باقی مانده مقابل اتاق ارتباطات اضطراری

این اتاق ارتباطات اضطراری ـه. کسی نباید بدون اجازه من و البته بدون کلیدم وارد اینجا بشه! اگه لازمش دارید بیاید توی مکان معمولم یعنی عرشه تفرجگاه ازم بگیریدش.
افسر صادرات

(متنی ناخوانا زیرش نوشته شده)
وعضیت خیلی گنده. این کشتی پر شده از هیولاها و موجودات عجیب غریب. من دارم به تفرجگاه میرم، حداقل اونجا غذا هست.
اگه کسی زندست میتونه اونجا پیدام کنه. میدونید کجا پیدام کنید. بهتون قول میدم به راحتی از اونجا خارج نخواهم شد. امیدوارم من تنها بازمانده نباشم.
همسایه مهربون شما، افسر صادرات.

یادداشت خودکشی
(نوشته کوچک و لرزان است)

این برای من آخر خطه. فقط یه گلوله برام مونده. توی یه جنگ میتونست برام مفید باشه. نه، این گلوله واسه خودمه. خدافظ همگی. تا اینجا زندگی خوبی داشتم.

خاطرات مامور ولترو 1
2004
بالاخره داریم آخرین نقشمون رو عملی میکنیم. جک نرمن، رهبر و برادر ما، این نقشه رو کشیده. وقتی برای اولین بار شنیدیمش بعید میدونستیم که بتونه اجرا بشه. با تشکر از اراده آهنین هم رزمان و فردی که با قدرت و نفوذش از ایده های ما حمایت کرد این نقشه غیر معمول میتواند عملی شود. وی این کشتی ها را برای ما آماده کرده است. این خط های کشتی رانی لوکس نماد تنزل انسانیت اند و وسیله پخش ویروس برای تطهیر انسانیت خواهند بود. ماموریت من سوار شدن بر کشتی ملکه زنوبیا است.

Bernard Corti

2004- دوازده ساعت مانده به شروع عملیات
بدنم میلرزه و نمیتونم جلوش رو بگیرم. ممکنه به دلیل هیجان یا ترس باشد، یا شاید هر دو. موجودات عجیبی که توسط ویروس ساخته شده اند دارند در کشتی میگردند. ویروس میتواند در آب حل شود و هر کس از آن آب بنوشد به یک هیولا تبدیل میشود. B.O.W. مدل شکارچی روی ساحل مبتلا شد که بتواند مردم خشکی را هم مبتلا کند. این شهر به زودی به جهنمی روی زمین بدل میشود.
ما باید به مردم جهنم را نشان دهیم وگرنه بزرگی از چشمشان نمیافتد. نرمان اینگونه بیانش کرد. اگر مو سفیدی که بهش ایمان داریم نرمان را قبول دارد، ما هم که از او اطاعت میکنیم باید چنین کنیم.

Bernard Corti

خاطرات مامور ولترو 2
2004 -2 روز پس از شروع عملیات
ماموریت با موفقیت انجام شد. تراجیرجیا حالا کاملا جهنمی بر روی زمین است. ما ویروس نهایی را پراکندیم تا شهر را با کشت و کشتار و خشونت پر کنیم. FBC مامورینش را فرستاد ولی آنها همانند گوسفندانی در مقابل شیر بودند.
ما به هدف خود رسیدیم! جهان دیگر میداند که لازم نیست برای جهنم صبر کنند: چون الان هم اینجاست! مردم چشمان خود را باز کنید! چشمانتان را بر روی حقیقت باز کنید!
Bernard Corti

2004 – 5 روز پس از شروع عملیات
کشتی آلوده شده. ویروس هم رزمانم را به هیولاهایی وحشتناک تبدیل ساخته و این هیولاها بقیه افراد را به هیولا تبدیل میکنند! چرا این اتفاق داره میوفته؟ ما قرار بود جهنم را به مردم نشان دهیم، نه اینکه جهنم به سوی خودمان آوریم!
همین اتفاق دارد در سمیرامیس نیز رخ میدهد. ویروس تمام کشتی ها را آلوده کرده است. نمیشه این اتفاق تصادفی باشد. یک نفر داشته از ما استفاده میکرده!
ولی کی؟ هیچ کدام از ما هیچ وقت به ولترو خیانت نمیکند. تنها کسی که ممکنه این کار را کرده باشد مسئول مالی مرموزمان است. او تنها کسی است که اینجا حضور ندارد. نرمان! ما به راهنمایی تو نیاز داریم! ما را از این جهنم خارج کن

(بقیه برگه نیست.)

گزارش پیشرفت کار و توسعه گونه جدید ویروس

هنگامي که تجزيه و تحليل ژن ويروس تازه کشف شده به اتمامش نزديک مي شد یک موسسه تحقیقاتی بین الملی، از طریق یک سازمان ملي خاص پیشنهاد همکاری داد.

آنها پیشنهاد انجام آزمایش ساخت یک ویروس پایه جدید که از ترکیب یک ويروس تسليحاتي به نام  t-Virus و Abyss به دست می آمد را دادند.

اگر اين گونه ويروس جديد کامل مي شد به آساني  به B.O.W هايي تبديل مي شد که پايه (مبنا) استفاده آن ها ژن هاي موجودات دريايي بودند.

و يک بار ديگر درب توسعه سلاح هاي بيولوژيکي باز خواهد شد.

با اين حال تحقيقات و توسعه بر روي گونه ويروس جديد با مشکلاتی رو به رو شده.

ژن ویروس تی باعث شد انتقال بیماری بین تمام موجودات منتقل شود، به علاوه انسان ها.

اين مشکل به وسيله سرکوب قاطعانه فعاليت هاي ويروس در مرحله اوليه عفونت حل و فصل شد و آن را قادر ساخت تا به مرور زمان خود را وفق دهد.

علاوه بر اين,محصول غير منتظره نيز توليد شد.

اگر چه ما از فروپاشي اجنتاب نموديم,اما جسم الوده شده به بخشي از مايع  ويروس جديد و حتي بافت هاي استخوان جهش
مي يابد

در اين روش,اطمينان از الوده شدن جسم بويژه قسمت هاي نرم آن را قادر به حمله يک هدف و حتي از چند شکاف مانند فانتوم مي کند.

علاوه بر اين,هنگامي که ترکيب بندي استخوان شروع به ذوب شدن مي کند به داخل پوست بيروني سرازير مي شود و

دست ها و پاها سخت مي شوند و به نوعي به يک سلاح تيز تبديل مي شود.

در این روش جسم آلوده شده به طور نهادی دارای گوشت نرم است.

با توجه به اين ويژگي فرد مبتلا "Ooze" نامیده میشود.

اگر چه ظاهر انسان مانندش را به سختي حفظ مي کند اما از عمرش هيچ چیز باقي نمی ماند و بيشتر آن را هيولايي که داراي شکل هاي مختلف است مي نامند.

در آزمايش عفونت بابدن انسان اين ويروس روز به روز به تکميل شدنش نزديک تر مي شد.

به هر حال,در کسب و کارسلاح هاي بيولوژيکي در صورت عدم توسعه يک واکسن ساخته شده محصول آن ویروس ناقص است.

برای این منظور مقدار زیادی اطلاعات بالینی مورد نیاز است.

فقط از روی شانس میتوان از تعداد کمی از نمونه ها پادتن آن را به دست آورد.

هر چند که دقیقا همانند بیوتروریسم به نظر میاید.

طرح بندی کشتی

برای همه کارکنان و خدمه

Queen Zenobia لذت خدمات کشتی های مسافربری کروز در سطح جهانی به راحتی یک هتل لوکس را داراست

این کشتی خدمات و امکانات متعددی برای میهمانان ارایه می دهد.

به عنوان نماینده ایی برای این کشتی این کار شماست تا با همه تسهیلاتی که میتواند این جا پیدا شود آشنا
شوید

لیست زیر به برخی امکانات عمده این کشتی می پردازد:

تالار گردشگاه:

تفرجگاه به مساحت 1500مترمربع,سالن تفرجگاه سه طبقه که بزرگتر از هر کشتی دیگری در جهان است.

نمای داخلی به سبک گوتیک که سقفش با لوستر پوشش داده شده است که از نظر زیبایی با سالن های اپرا رقابت میکند

کازینو:

کازینو را میتوان درسالن تفرجگاه یافت .همه نوع لذت بازی از جمله بازیهای کارت و دستگاه های حافظه درانتظار میهمانان. هاست.

هرچیزی که میهمانان از یک کازینو انتظار دارند24ساعت روز در اینجا اماده است.

رستوران و مغازه ها:

سالن تفرجگاه دارای مغازه های طراح و فروشگاه های برند از سراسر جهان است.

میهمانان میتوانند در بسیاری از رستوران ها و کافه ها استراحت کنند.

همچنین مغازه هایی وجود دارند که میهمانان میتوانند نیاز های روزمره شان را تهیه کنند.

اتاق ارتباطات اورژانسی:

یک اتاق ارتباطات اورژانسی در کنار تفرجگاه موجود است که میتواند به عنوان انتقال یک تماس اضطراری استفاده شود.

سلاریوم:

کرکره شیشه اتاق سلاریوم به بزرگترین استخر شنای جهان مشرف است.

این نقطه عاشقانه تا رسیدنبه مقصد محل مطلوب بسیاری از مسافران بوده است

مراقب زوج هایی که بعداز ساعت ها دزدکی وارد میشوند باشید.

مراقب زوج هایی که بعد از ساعت ها دزدکی وارد میشوند باشید!!

روش های ایمنی

از انجا که این کشتی از قبل در گیر یک حادثه  شد، استاندارد های ایمنی این کشتی از آنچه در قانون امنیت دریایی مشخص شده معرفی شده اند فراتر رفته.

همه خدمه باید این کتابچه را  بخوانند و یاد بگیرند تا برای درست عمل کردن در مواقع اضطراری آماده باشند.

The Queen Zenobia.1 دارای دو ژنراتور برق منحصر بفرد است.

اگر ژنراتور اصلی برق با شکست مواجه شود ژنراتور در ته کشتی بالا می اید تا نیروی ازدست رفته را جبران وبا قدرت عامل نیرو کل کشتی را تامین کند.

2.این کشتی شامل دیوار های عمودی و افقی است که بطور خودکار در صورت بروز سیل آب را منحرف می کنند.

در شرایط اضطراری می توان دیوارها را با سیستم های کنترل در ته کشتی اداره کرد.

این سیستم حتی تا بعد از حفظ حداقل آسیب به عملیات ادامه خواهد داد

گزارش تعمير و نگهداري لوله بخار

به همه کارکنان نگهداري و تعميرات

يکي از لوله ها,آب در حال گذر ته کشتي را پوشش مي دهد.و در حال حاضر بخار ازآن خارج میشود.

بخار جوش است,بنابراین شما برای عبور از آن باید از حقه کوچکی استفاده کنید.

در اتاق موتور خانه دو اهرم وجود دارد.

از اهرم ها برای مطابقت دادن سوزن های روی متر با حروف درست استفاده کنید.

این عمل از خارج شدن بخار به بیرون از لوله را متوقف میکند

نام ها و مکان های مربوطه به شرح زیر می باشد:

A: اتاق نگهداری و تعمیرات

B: اتاق موتورخانه، طبقه بالا

C: اتاق موتورخانه، طبقه پایین

به یاد داشته باشید اگر نشت بخار یک منطقه را متوقف کنید منطقه دیگر نشت خواهد کرد.

این جمله را در ذهن خود در هنگام تنظیم سوزن در مناطق مربوطه نگه دارید.

دستورالعمل ورودی موضوع ویژه

این عملیات اولین دستورالعمل تمرینات"موضوع ویژه"است.

شرکت کنندگان در عملیات باید به نکات زیر توجه کنند:

1.هنگام انجام تمرینات"موضوع ویژه"به شدت پایبند به روش های اجرا تمرینات با توجه به دستورالعمل های شخص مسئول باشند.

2.همیشه برای موقعیت های غیر منتظره, شامل پیشامد های غیر احتمالی و بیماری های اورژانسی براساس مقرارت کتابچه راهنما رفتار شود.

3.انجام تمرینات بعد از تجلی توانایی ها بسیار دشوار است.

در طول حمل و نقل در حالت کما و بیهوشی نگه داشته شوند.

4.کنترل"موضوع ویژه" نمونه اولیه ایجاد شده است

به هر حال,زمان انجام تمرینات نامشخص است.

هنگامی که غیر قابل کنترل می شود با استفاده از شبکه انحصاری به طور مستقیم با دفتر مرکزی عملیات ارتباط برقرار کنید.

[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان