سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی لوکیشن های بازی رزیدنت اویل شیوع 2

#1
Information 
[b][تصویر:  5e7n2b.png][/b]


شهر رکون


نام انگلیسی : Raccon City

واقع در : ایالات متحده

جمعیت : 100,000

وضعیت کنونی : نابود شده


رکون سیتی یک شهر کوچک صنعتی واقع در میدوسترن ایالات متحده بود که هنگام شیوع ویروس تی در سال 1998 میلادی نابود شد.

جمعیت شهر راکون 100000 نفر بود که  جنسیت و سن و نژاد در آن نامعلوم است.

زبان اصلی این شهر انگلیسی است و با وجود اینکه مردمانی از نژادهای دیگر نیز هستند اما در آنجا به زبانهای دیگر صحبت نمیشد.


در ابتدا یک دهکده ی کوچک در کوهستان آرکلی بود که توسط سرمایه گذاری کمپانی آمبرلا به یک شهر صنعتی تبدیل شد.

در سال 1987 زیر نظر شهردار  مایکل وارن پیشرفت کرد و به سرعت رشد کرد و از یک  دهکده ی کوهستانی کوچک به یک شهر صنعتی تبدیل شد.

به هر حال بسط شهر و نوسازی آن با جنایات پیچیده ای همراه بود. اداره ی پلیس شهر رکون گروهی ماهر را در سال 1996 برای مقابله با موج جنایات  پرورش داد.


یک سری قاتل آدمخوار عجیب در جنگلهای کوهستان آرکلی واقع در شمال غرب شهر دیده شدند که شروع این اتفاق در می سال 1998 بود و چندین ماه ادامه داشت.

قربانیان این حادثه بیشتر از پیاده رو ها و گردشگرانی بودند که ریسک ماندن در جنگل را میکردند. بدن آنها در حالیکه که توسط جانوری ناشناس تکه تکه شده بود ، پیدا میشد.

از آنجایی که پلیس هم قادر به پاسخگویی به مردم نبود و نمیتواتست جلوی این اتفاقات را بگیرد و به آن خاتمه دهد ناچارا جاده ی کوهستان آرکلی را مسدود کرد و به مردم هشدار داد تا به جنگل و یا کوهستان نروند .

در 22 ژولای 1998 تعدادی از مامورین گروه استارز برای جستجو به جنگل رکون رفتند. تیم بررسی شامل دو بخش بود که به ترتیب براوو تیم و آلفا تیم نام داشتند .

گروه براوو اولین گروه اعزامی بود که به دلیل مشکلات فنی ناچارا با بالگردشان فرود آمدند و گروه آلفا برای کمک به آنها فرستاده شدند.

از 12 نفر اعضای استارز که به کوهستان آرکلی فرستاده شدند تنها شش نفر زنده بازگشتند.


ویروس دیگری که پس از ویروس تی وارد شد ، ویروس اوت بریک بود که درست دو ماه بعد یعنی در 22 سپتامبر 1998 شایع شد، درست زمانی که آمبرلا تلاش کرد تا نمونه ی ویروس جی را از  ویلیام بیرکین ، یکی از محققان برجسته اش پس بگیرد.

بعد از این که او مورد اثابت چندین گلوله قرار گرفت و به صورت مهلکی صدمه دیده بود ، نمونه ای از ویروس جی را که آمبرلا برای پس گرفتن آن مامورانش را فرستاده بود و آن ماموران موفق شدند  ، به خود تزریق کرد.

متاسفانه این ویروس به سرعت در بدن او اثر کرد و ذات انسانیش را تغییر داد و او را به یک ماشین کشتار غیر متوقف تبدیل کرد .

او تیم خدمات امنیتی آمبرلا را نابود کرد. چرا که ویروس جی را از او ربودند. در این مرحله آمپولی که حاوی ویروس تی بود در فاضلاب شهر رها شد. ویروس تی توسط موشها در سراسر شهر پخش شد و در 24 سپتامبر شهر دچار هرج و مرج شدیدی شد.

اتفاقاتی که رییس پلیس آیرونز در مقابل آنها واکنشی نشان نمیداد.

آیرونز کسی است که در جنون خود سقوط کرد و تلاش کرد افراد نظامی و غیر نظامی مرکز پلیس را به دام اندازد و مهمات و سلاح ها را از مرکز پلیس خارج کرد و هر گونه ارتباط با خارج مرکز پلیس را قطع کرد.

در 26 سپتامبر مرکز پلیس توسط  زامبی ها محاصره شد و در 27 سپتامبر ماموران حاضر در آنجا تمام تلاش خود را برای نابودی آنها کردند اما آنها  زمانیکه سیلی از زامبی ها باعث بسته شدن جاده و گیر افتادن شان شد سرانجام شکست خوردند.

شهردار وارن نیز از شهر فرار کرد و دختر خود را رها کرد.

در 28 سپتامبر تنی چند از سربازان مزدور  آمبرلا به یکی از اعضای استارز کمک کردند تا او فرار کند. در 29 سپتامبر بیشتر جمعیت شهر توسط هیولاها نابود شدند.

نهایتا نظامیان شهر را محاصره کردند و شروع به نابودی تمامی مکانها کردند و خیلی محتاطانه بازماندگان شهر مانند لیان کندی و کلیر ردفیلد را از شهر خارج کردند.


در شب 30 سپتامبر ، شهر راکون به طور کامل ویران شده بود و اکثریت مردم کشته شده بودند. ماموران مخصوص دولت آمریکا به شهر فرستاده شدند تا B.O.W ها را نابود کنند.

آنها با چیزی روبه رو شدند که ناچارا باید آن محل را نابود میکردند.

یک طرح نیز تحت نظر صاحب منصب دولت درک سیمنز و یکی از سناتورها ران دیویس با موضوع گندزدایی ادارات نزد رییس جمهور وقت رفت تا موافقت شود که یکی از بهترین اقدامات بود.

این دستور مقابل اتفاقات 30 سپتامبر قرار گرفت و ماموران آمبرلا تلاش زیادی برای به تاخیر انداختنش کردند که موفق نشدند.

شهر توسط یک موشک غیر اتمی که در روز پنجشنبه ، اول اکتبر 1998 به زمین برخورد کرد ، نابود شد و رییس جمهور بعد از این اتفاق استعفا داد.
باغ وحش رکون

نام انگلیسی : Raccoon Zoo

واقع در : شهر رکون

وضعیت کنونی : نابود شده


باغ وحش رکون مکان توریستی معروفی در میدوسترن (آمریکای میانه) به حساب می آمد. این باغ وحش واقع در شهر رکون بود و از مرکز شهر فاصله ی چندانی نداشت.


باغ وحش در اوایل سال 1978 با برگزاری رژه ی فیل هایی که لباس پوشیده بودند ، افتتاح شد. این رژه هر ساله  تا سال 1983 برگزار می شد. کریسمس هر سال ، حیوانات برای رژه آموزش می دیدند.

اسکار نام فیل نری از این باغ وحش بود که ستاره ی رژه های سالانه ی باغ وحش شده بود.

نایب رئیس باغ وحش ، الیوت مارتین یک نمایشگاه گیاه شناسی در باغ گیاهان ارائه داد. حمل و نقل آنها توسط مجمع واشنگتن محدود شده بود. مشخص نیست که مارتین چگونه موفق به اجرای چنین نمایشگاهی شده بود.

مکس نام شیر نری است که به همراه سه شیر ماده برای پروژه ی پرورش شیر به باغ وحش رکون فرستاده شدند. پس از انجام پروژه در اکتبر ، سه شیر ماده به باغ وحش خودشان فرستاده شدند.

در حادثه ی نابودی شهر رکون ، هلی کوپتر نجات هر از چند گاهی از کنار این باغ وحش عبور می کرد. این منطقه به دلیل موقعیت مناسبش به عنوان محل تخلیه ی بازماندگان انتخاب شده بود.

همه ی بازماندگان به جز چند تن از کارمندان باغ وحش موفق به خروج از شهر شدند. اما حیوانات آنجا به ویروس آلوده شدند و اسکار تمام قفس ها را شکست و آن حیوانات را آزاد کرد.
ایستگاه باغ وحش رکون

نام انگلیسی : Raccoon Zoo Station

واقع در : شهر رکون

وضعیت کنونی : نابود شده


ایستگاه مترو باغ وحش رکون در نزدیکی ورودی باغ وحش قرار داشت.

پس از کشتن یکی از دو زامبی شیر و زامبی فیل بازیکن می تواند از این مکان برای بازگشت استفاده کند.

ورودی اصلی باغ وحش

نام انگلیسی : Front gate plaza

واقع در : باغ وحش رکون

وضعیت کنونی : نابود شده


دو مجسمه ی شیر که مقابل هم قرار دارند ، ورودی باغ وحش را آراسته کرده اند.
رستوران الفنت (فیل)

نام انگلیسی : Elephant Restaurant

واقع در : باغ وحش شهر رکون

وضعیت کنونی : نابود شده

آیتم ها : اسپری کمک های اولیه ، گیاه سبز ، تیر هندگان ، ریوولر (نوعی هندگان) و جارو

اتصالات : ورودی رستوران ، آشپزخانه ی رستوران و کوچه ی پشتی


رستورانی در شهر رکون که به دلیل نزدیکی به باغ وحش ، این نام را به خود گرفت.


این رستوران دارای میزهای غذاخوری ، میز حساب ، آشپز خانه و در پشتی بود.

زوجی در آنجا بودند و کنار یکی از میزها اسلحه ی ریوولر قرار داشت. دو در در آشپزخانه وجود دارد که هر دو قفل است و می توان به یکی از درها حمله کرد و آن را باز کرد و یا با آلیسا آشکرافت یکی از آنها را باز کرد.

یک سند مهم کنار در ورودی قرار دارد که برای باز کردن قفل دروازه ی ورودی به آن احتیاج دارید.

اگر در را بشکنید و یا با قفل باز کن آلیسا آن را باز کنید ، از کوچه ی پشتی سر در می آورید.

در حالت سخت یک تفنک ریوولر مخصوص در اینجاست. توجه کنید که آن اسلحه تنها یک هندگان است نه یک مگنوم.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان