سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.

ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خوش آمدید ( معرفی خودتون )

Heart 
سلام به شما همه طرفداران بازی رزیدنت اویل یا به فارسی شیطان مقیم ، من محمدرضا مختاررضایی هستم متولد سال 71 یه طرفدار پا پروقرص فرانچایز بازی های رزیدنت اویل قبلا در انجمن شیطان مقیم خـــــــــــــــــــیلی سال پیش عضو بودم و فعالیت میکردم در اون انجمن بنا به دلایلی اون انجمن خیلی سال پیش حذف شد و من پس از سال ها دوباره تصمیم گرفتم که یک انجمن تقریبا شبیه همون انجمن ایجاد کنم هم برای طرفداران و عضو های قدیم اون انجمن و هم برای طرفدارای تازه بازی رزیدنت اویل و امیدوارم این انجمن پر از عضو بشه و مثل یک خانواده با هم دوست بشیم و با هم مطالبمون رو به اشتراک بزاریم.
دوست دار شما محمدرضا مختاررضایی
انجمن تخصصی شیطان مقیم ...
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

سلام منم خوشحالم با شما آشنا شدم
من محمدرضا رسولیان هستم متولد 1363
این بازی رو من بچه بودم انجام دادم الان برام حکم نوستالژی رو داشت.
پاسخ
 سپاس شده توسط Umbrella

سلام من ایلیا هستم. از 3 سالگی پلیر رزیدت ایول بودم و اولین بازیم رزیدنت ایول 4 بود. متولد 1386 هستم و چهارده ساله که تو این فرانچایز هستم و از هر لحظه تجربه اش لذت بردم
پاسخ
 سپاس شده توسط Umbrella

سلام من اسمم میلاد ولی بیشتر با نام مستعار داریون فعالیت دارم چندین ساله عشق به رزیدنت اویل و دنیایی اون رو دارم سالها پیش توی انجمن قدیمی رزیدنت اویل تیم ترجمه بودم اینجا هم عضو شدم تا با دوستان جدید و شاید هم قدیمی دوباره درباره رزیدنت اویل گفتگو کنیم
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ
 سپاس شده توسط Umbrella

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان